Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samiec

Dylematy z kochanką

Polecane posty

Gość Samiec

Wyrwałem fajną mężatkę. Od kilku tygodni seximy się że aż iskry idą. Gdy zapytałem ją gdzie mogę skończyć to powiedziała, żebym walił do środka.. I tu jakoś mam opory. Nie mogę się przełamać. Na razie idzie wszędzie tylko jakoś nie do cip..czki. Myślę o tym coraz częściej ale trochę się boję, żeby nie narobić kłopotów.  Jak to jest u was  ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Samiec napisał:

Wyrwałem fajną mężatkę. Od kilku tygodni seximy się że aż iskry idą. Gdy zapytałem ją gdzie mogę skończyć to powiedziała, żebym walił do środka.. I tu jakoś mam opory. Nie mogę się przełamać. Na razie idzie wszędzie tylko jakoś nie do cip..czki. Myślę o tym coraz częściej ale trochę się boję, żeby nie narobić kłopotów.  Jak to jest u was  ??

 jak ci powiedziała"Wal pan śmiało, ja mam męża" :D To w czym problem? Widocznie zabezpieczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiec

Żadnej zmiany nie biorę nawet pod uwagę.  To nie wchodzi w grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółwik
16 minut temu, Gość Samiec napisał:

Wyrwałem fajną mężatkę. Od kilku tygodni seximy się że aż iskry idą. Gdy zapytałem ją gdzie mogę skończyć to powiedziała, żebym walił do środka.. I tu jakoś mam opory. Nie mogę się przełamać. Na razie idzie wszędzie tylko jakoś nie do cip..czki. Myślę o tym coraz częściej ale trochę się boję, żeby nie narobić kłopotów.  Jak to jest u was  ??

Seximy się? Masz chłopie 15 lat więc nie wciskaj kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Samiec napisał:

Żadnej zmiany nie biorę nawet pod uwagę.  To nie wchodzi w grę .

Ty nie, ale ona może tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty i ta twoja kochanka jestescie siebie warci. Zal tylko bogu ducha winnego meza, ktorego ta lambadzjara zdradza. Oby go niczym od ciebie nie zarazila. Ja nie wiem chlopy, co z wami jest nie tak, ze jak widzicie mezatke to malpiego rozumu dostajecie. To, ze se mozesz podmuchac bez obowiazan, bez angazowania sie, nakrecajac z premedytacja gloopiej lasce jak to ci wielce zalezy, a koniec koncow i tak prysniesz, tylko przyczynia sie do rozkrecenia calej tej spier*doliny zwiazkowej. To ze my, kobiety, w wiekszosci jestesmy durn.e, naiwne i wierzymy w te wasze ściemy , to jedno, a drugie to to, ze wy, chlopy, jestescie w wiekszosci doopkami bez honoru, czerpiacymi przyjemnosc z doprawienia innemu facetowi rogow... Jak ja takimi typami gardze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkm

Ale jakie kłopoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może ma spiralę albo inaczej się zabezpiecza. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mee

Rooochacie się jak zwierzęta, a nie myślicie o chorobach?! Skoro taka roochliwa to nie jedna przygodę ma za sobą taka baba! Skąd wiesz czy nie ma HIV, HCV itp?! O ludzie macie po to rozum, żeby z nievhobchocoaz odrobine korzystać. A później zarażają się takie roochawce na prawo u lewo. Żona wierzy takiemu roochwcowi, mąż takiej roochawicy!!! ZAcznijcie myśleć to nie boli! Zabezpiecz się chociaż jak już musisz na boki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiec
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty i ta twoja kochanka jestescie siebie warci. Zal tylko bogu ducha winnego meza, ktorego ta lambadzjara zdradza. Oby go niczym od ciebie nie zarazila. Ja nie wiem chlopy, co z wami jest nie tak, ze jak widzicie mezatke to malpiego rozumu dostajecie. To, ze se mozesz podmuchac bez obowiazan, bez angazowania sie, nakrecajac z premedytacja gloopiej lasce jak to ci wielce zalezy, a koniec koncow i tak prysniesz, tylko przyczynia sie do rozkrecenia calej tej spier*doliny zwiazkowej. To ze my, kobiety, w wiekszosci jestesmy durn.e, naiwne i wierzymy w te wasze ściemy , to jedno, a drugie to to, ze wy, chlopy, jestescie w wiekszosci doopkami bez honoru, czerpiacymi przyjemnosc z doprawienia innemu facetowi rogow... Jak ja takimi typami gardze...

Zaraz zaraz ja jej nic nie obiecuję i tak jak pomyślę to nie wiem czy to ja ją wyrwałem czy ona mnie. Tu chodzi tylko o fajne dupczenie i nic więcej. To, że dwa razy byliśmy gdzieś na kawie i miło sobie pogadaliśmy to nie są żadne obiecanki. Ona jest starsza  o 5 lat  i nawet nie chcę myśleć o związku z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorze! Zacznij myśleć i kup prezerwatywy!!! Nie tylko o ciąże chodzi, ale o choroby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiec
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

Autorze! Zacznij myśleć i kup prezerwatywy!!! Nie tylko o ciąże chodzi, ale o choroby!!

Właśnie chodzi o to że ja nie lubię w gumie i dlatego rąbię mężatkę bo chyba żadnego syfa nie ma. Przecież mężowi też daje i  nie mają problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmaczne

Jeśli  to nie provo, to faceci są okropnie ograniczeni. Rąbnąć to Ty możesz pustym łbem w ścianę.  Nie wiem jak taki ograniczony kolo może być dla kobiety pociągający.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

aleś prowo nazmyślał głupolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiec
41 minut temu, Gość niesmaczne napisał:

Jeśli  to nie provo, to faceci są okropnie ograniczeni. Rąbnąć to Ty możesz pustym łbem w ścianę.  Nie wiem jak taki ograniczony kolo może być dla kobiety pociągający.  

Jedynym ograniczeniem dla mnie jest to żeby się nie wpier....ć  I tu jest problem. Za to lalka daje bez ograniczeń. I to mnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pqpqpqp

A czemu twoja partnerka cię nie kręci tak jak ta mężatka?Postrzegasz ją tylko jako partnerkę a nie "lalke"? To zaburzenie masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiec
35 minut temu, Gość Pqpqpqp napisał:

A czemu twoja partnerka cię nie kręci tak jak ta mężatka?Postrzegasz ją tylko jako partnerkę a nie "lalke"? To zaburzenie masz. 

Moja pani mnie nie kręci bo jest zimna jakaś. No i nie pozwala na wiele niestety. Z kochanką to co innego. Jak wulkan jest dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×