Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elzbieta556

Dobry rehabilitant z Gdańska

Polecane posty

Gość elzbieta556

Witam. Możecie polecić mi jakiegoś skutecznego ale zarazem niezbyt drogiego rehabilitanta z Gdańska? Mam problemy z kolanem i muszę jakoś postawić się na nogi z pomocą specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja.pe1

Zerknij może sobie tutaj http://pomorskirehabilitant.pl/ . Pan Marcin Rosadziński to świetny specjalista z wiedzą i doświadczeniem, który zna się na tym co robi. Nie wiem dokładnie co Ci dolega - najlepiej się z nim skonsultować i przedstawić problem - myślę, że Ci pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ten sam, który przyjmuje w Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury, to faktycznie pomoże. Mnie uchronił przed stołem operacyjnym... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza88

Podłączam się pod temat - czy ten rehabilitant, o którym piszecie pomaga także małym dzieciom? Moja 5- letnia córeczka miała uraz stawu skokowego, od tego czasu ma problemy z nóżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja.pe1

Luiza88, z tego co wiem tak. Znajoma była u niego właśnie z maluchem i bez problemu się nim zajął. Najlepiej jednak jeśli zapytasz osobiście.  Podrzucam numer telefonu: 515 314 704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza88

A wiecie, w jakich godzinach przyjmuje? Trochę poszperałam jeszcze w sieci i facet cieszy się faktycznie dobrymi opiniami więc chyba o czymś musi to świadczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna

To i ja włączę się do rozmowy - tam są rehabilitowane tylko większe dzieci, czy także maluszki? Mam ośmiomiesięcznego synka z dystrofią mięśniową, rehabilitanta, który pomoże stanąć mu na nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja.pe1

Jak już wcześniej pisałam, najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nimi osobiście ale myślę, że wiek tutaj nie odgrywa zbyt dużej roli. Jeśli pacjent potrzebuje pomocy to ją otrzymuje, nie ważne, czy to dorosły, czy maluszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila09

A jak wygląda sprawa jeśli chodzi o rehabilitację osób po przebytym udarze? Szukam miejsca gdzie dobrze zajmą się mamą a tutaj widzę, że naprawdę sobie chwalą jego umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×