Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Purple_m

Podtrzymywanie kontaktu- banching

Polecane posty

Drodzy Mężczyźni jest to pytanie do Was! Może ktoś spróbuje mi wytłumaczyć i zrozumieć logikę pewnej osoby. Drogie Kobiety! do Was również, może któraś z Was miała taką sytuację.

Poznałam przez kogoś pewnego chłopaka, podczas spotkania był bardzo miłym, rozmownym i ciekawym kompanem do rozmowy. Później cała rozmowa przeniosła się na sms. Zawsze z jego strony teksty typu : co tam/ jak tam/ hej. Z racji mojego stosunku jako kolegi odpisywałam. I na tym się zawsze kończyło. Odczytywal nie odpisywał i po dwóch tygodniach to samo co tam/ jak tam/ hej. Brak jakiejkolwiek reakcji. Aż do momentu jak nie odpisałam, cisza na dwa miesiące i znowu te same teksty. Rozmowa się potoczyła było jedno spotkanie i zerwanie kontaktu z jego strony na dwa miesiące. I nawiązanie kontaktu tekstem typu spij dobrze. O co chodzi? Wiem nie powinnam odpisywać, ale z drugiej strony po co traci czas nawet na takie zaczepki? Czy może być to benching czyli byciem dla kogoś opcją zapasową albo chodzi tylko o jedno czyli seks. Wspomnę, iż przy ostatniej rozmowie bardzo żartował na ten temat. Albo na prawdę do tego zmierza bądź mnie sprawdza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetakbyc

Może jakiś aspołeczny czy brak mu doświadczenia z dziewczynami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam, że lubi lawirować miedzy dziewczynami.. co nie zmienia faktu ze teksty na poziomie 20 latka gdzie ma 27. Wyczuwam, że pisze jak mu się nudzi ale zabijac nude w ten sposób? 😄 Plus co oferuje spotkanie, nagle zmienia temat i to samo w drugą stronę co zapronowałam nagle ucichło wszystko i na koniec tekst w stylu przecież ja chciałem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nic z tego nie wynika, nawet seks bez zobowiązań to po co traci czas? juz poonad poł roku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Może psychopata? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kto chamski? Ja tylko staram się pomóc...a może on lubi dominujące kobiety i czeka na rozkazy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbh

Moze ma cykliczne zaniki pamięci😂😂odpisc odpisywanie, dziwny koles i zapewne niczego od Ciebie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyzz

Mam podobnego typa 🙂 Tylko, że łączy nas tylko seks (bardzo rzadki) no i jest moim trenerem (widujemy się 3 razy w tygodniu). W moim przypadku wydaje mi się, że piszę wtedy kiedy jest pijany i stara sie trzymac mnie na dystans, żebym przypadkowo nie zakochała się. Jak zaczelam go dolewać to potrafił wysłać mi buziaka w smsa w środku nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Purple_m napisał:

Słyszałam, że lubi lawirować miedzy dziewczynami.. co nie zmienia faktu ze teksty na poziomie 20 latka gdzie ma 27. Wyczuwam, że pisze jak mu się nudzi ale zabijac nude w ten sposób? 😄 Plus co oferuje spotkanie, nagle zmienia temat i to samo w drugą stronę co zapronowałam nagle ucichło wszystko i na koniec tekst w stylu przecież ja chciałem

 

Jesteś jedna z wielu z którymi pisze i to jedna z tych ,,mniej ważnych" (ktore mniej mu się podobają) opcji zapasowych ale chce zebys pamiętała o nim, chce mieć w razie braku innych opcji na horyzoncie (np na seks albo chociaz zeby mu ego urosło). Kobieciarze chcą mieć pootwierane furtki u wielu kobiet, w razie czego, lubią kolekcjonować kontakty, bajerowac kila na raz i na takiego widać trafilas. Dziwie Ci się ze sie z nim spotkalas po tym jak potrafił 2 tygodnie się nie odzywać, po takim braku kontaktu facet u mnie byłby juz dawno skreślony. Zgodzeniem się na spotkanie tylko pokazalas ze zależy Ci na kontakcie z nim, ze tylko czekasz na dalszy rozwój tej znajomości mimo ze na kilometr widać ze facetowi nie zależy. Ego mu urosło ze nadal się nim interesujesz mimo tego ze on tylko czasem sobie przypomina o Tobie i pisze, juz wie ze ma u Ciebie otwarta furtkę. Powinnas pokazać ze masz honor i olac go definitywnie- czas najwyższy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteś jedna z wielu z którymi pisze i to jedna z tych ,,mniej ważnych" (ktore mniej mu się podobają) opcji zapasowych ale chce zebys pamiętała o nim, chce mieć w razie braku innych opcji na horyzoncie (np na seks albo chociaz zeby mu ego urosło). Kobieciarze chcą mieć pootwierane furtki u wielu kobiet, w razie czego, lubią kolekcjonować kontakty, bajerowac kila na raz i na takiego widać trafilas. Dziwie Ci się ze sie z nim spotkalas po tym jak potrafił 2 tygodnie się nie odzywać, po takim braku kontaktu facet u mnie byłby juz dawno skreślony. Zgodzeniem się na spotkanie tylko pokazalas ze zależy Ci na kontakcie z nim, ze tylko czekasz na dalszy rozwój tej znajomości mimo ze na kilometr widać ze facetowi nie zależy. Ego mu urosło ze nadal się nim interesujesz mimo tego ze on tylko czasem sobie przypomina o Tobie i pisze, juz wie ze ma u Ciebie otwarta furtkę. Powinnas pokazać ze masz honor i olac go definitywnie- czas najwyższy... 

Olac całkowicie albo zapytać po prostu co to ma być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×