Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnes

Osoba towarzyszaca

Polecane posty

Gość Agnes

Hejka. Poznałem niedawno pewna dziewczynę i bardzo mi się podoba. Mam niedługo wesele u znajomych. Czy wypada ja zaprosić   - byliśmy tylko dwa razy w gronie znajomych na pizzy a raz w kinie. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladys

Jak jest spoko to czemu nie lepiej iść z kimś niż samemu no nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrej zabawy
6 minut temu, Gość Agnes napisał:

Hejka. Poznałem niedawno pewna dziewczynę i bardzo mi się podoba. Mam niedługo wesele u znajomych. Czy wypada ja zaprosić   - byliśmy tylko dwa razy w gronie znajomych na pizzy a raz w kinie. Co o tym sądzicie?

jasne że wypada, nawet się nie zastanawiaj tylko ją zapraszaj, kobiety uwielbiają wesela i dancingi, przy okazji masz okazje lepiej ją poznać, szczęściarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość dobrej zabawy napisał:

jasne że wypada, nawet się nie zastanawiaj tylko ją zapraszaj, kobiety uwielbiają wesela i dancingi, przy okazji masz okazje lepiej ją poznać, szczęściarz

Boję się tylko że powie że na wesele chodzi się z kimś jak coś jest na poważnie- jedna już mi tak kiedyś powiedziała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
18 minut temu, Gość Agnes napisał:

Hejka. Poznałem niedawno pewna dziewczynę i bardzo mi się podoba. Mam niedługo wesele u znajomych. Czy wypada ja zaprosić   - byliśmy tylko dwa razy w gronie znajomych na pizzy a raz w kinie. Co o tym sądzicie?

Jeśli ją lubisz to zaproś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Boję się tylko że powie że na wesele chodzi się z kimś jak coś jest na poważnie- jedna już mi tak kiedyś powiedziała. 

Ale podobno też koleżanki biorą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Boję się tylko że powie że na wesele chodzi się z kimś jak coś jest na poważnie- jedna już mi tak kiedyś powiedziała. 

Kolego, uwielbiamy wesela i tańce! Nie raz byłam z jakimś kolegą na weselu ze swojej strony czy jako osoba towarzysząca u kolegi z jego rodziny. Kumpelostwo i tyle.

Jeśli jest fajna to ją zaproś. Tylko co najmniej 2 tyg wcześniej a nie np 2 dni, żeby chociaż sobie kieckę i buty zdążyła zorganizować 😉 powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×