Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opinia Zielonoświątkowców o pożarze Katedry z Notre Dam

Polecane posty

Gość gość

Mam przyjaciela który jest Zielonoświątkowcem bardzo wrogo nastawionym do KK. Spytałam się go co myśli o pożarze Katedry z Notre Dam. Wyobraźcie sobie że on powiedział że to nie ma żadnego znaczenia bo Bóg nie lubi katolickiego przepychu,że ta budowla była jedynie zabytkiem a nie miejscem ŻYWEGO BOGA.Uważa że niepotrzebna jest odbudowa ponieważ te pieniądze lepiej przeznaczyć na głodujące afrykańskie dzieci z wielodzietnych rodzin. Gdy mówię mu że katedra była najważniejszym dobytkiem chrześcijaństwa on mówi że nie chrześcijaństwa tylko katolicyzmu, bo katolicyzm nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. Gdy ja odparłam że przecież to właśnie katolicyzm jest główną gałęzią chrześcijaństwa on twierdzi że nie bo chrześcijańskie kościoły to Zielonoświątkowe, Adwentyści i Baptyści. Cerkiew prawosławną oraz kościoły ewangelickie a także niektóre protestanckie w których są obrazy i rzeźby też nie uważa za chrześcijańskie. Chrześcijański kościół nie powinien posiadać żadnych ozdób, tak twierdzi. Jednocześnie zaznaczam że nie jesteśmy jakimiś gówniarzami tylko ludźmi po 30. Co myślicie o poglądach mojego kolegi odnośnie pożaru w Katedrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przed chwilą przeczytałam ,jestem głęboko zbulwersowana opinią twojego kolegi. Jest nienormalny,ale cóż można wymagać od sekty Zielonoświatkowej,tam przecież nikt na poziomie i przy zdrowych zmysłach nie należy. Jestem jak większość mało praktykująca ale nigdy nie zdradziłabym KK odchodząc do jakichś oszołomów. Z tego co wiem to są 4 główne religie chrześcijańskie-rzymsko lub greko katolicka, prawosławni, ewangelicy i protestanci. Jehowi to nieszkodliwa  sekta Zieloni to odłam protestantów. Ci ludzie kompromitują i profanują wiarę chrześcijańską, w czasie mszy zachowują się jak dzikie zwierzęta pod wpływem narkotyków. Jak najszybciej zerwij z nim kontakt, ten człowiek jest niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×