Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosc

Wyznanie zony

Polecane posty

Gość Gosc

Moja żona mi oznajmiła kiedyś że podoba jej się Tomek kamel i gdyby była okazją to by poszła z nim do łóżka bez zastanowienia podobają jej się starsi myślicie że powinienem uwazac

Gość Gosc
Przed chwilą, Bolek napisał:

Prędzej czy później zrealizuje swe fantazje że starszym

Myślisz ?? Ona ma 28 a patrzy na takich 50

Jak ty byś miał od dawna fantazje np z rudą a żonę masz czarną to jak by się trafiła w końcu okazja to byś nie skorzystał? 

Gość hahah

A moja oznajmila mi kiedyś ze gdyby na drodze stanal jej boski Iglesias to tez od razu poszlaby z nim do lozka i zrobila sobie z nim dziecko 😄: D 😄

21 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Moja żona mi oznajmiła kiedyś że podoba jej się Tomek kamel i gdyby była okazją to by poszła z nim do łóżka bez zastanowienia podobają jej się starsi myślicie że powinienem uwazac

niekoniecznie. Czasami jest to tylko w sferze fantazji i nawet gdyby miała okazję to nie w realu nie zrobiłaby tego a czasami jest tak, że jednak ciągnie ją do wielkiego świata celebrytów czy chciałaby seks z osobą znaną. Może to być efektem niskiego poczucia własnej wartości ale także po prostu tendencji do zwykłego hedonizmu. Musisz przypatrzeć się żonie i poobserwowawć

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować