Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

PRZEMEK JA TERAZ OPROCZ WENLAFAKSYNY BIORE TEŻ PERAZIN 25mg

Polecane posty

Gość Gość

Nie poddaje się, niosę krzyż dalej 

PERAZIN dopiero będę brać po świętach ale mam już receptę, mam nadzieję że w końcu przełamie lęki i ruszę w życie, czego i tobie życzę przyjacielu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie poddaje się, niosę krzyż dalej 

PERAZIN dopiero będę brać po świętach ale mam już receptę, mam nadzieję że w końcu przełamie lęki i ruszę w życie, czego i tobie życzę przyjacielu. 

I TAK CI TO NIC NIE DA KALEKO TWOJA CHOROBA PSYCHICZNA JEST NIEULECZALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Przemek napisał:

I TAK CI TO NIC NIE DA KALEKO TWOJA CHOROBA PSYCHICZNA JEST NIEULECZALNA

To nie jest choroba tylko lęki, ty też je masz i to nawet większe niż moje, z tymże ja je leczę a ty czekasz aż same ci miną, ale same to one nie miną, przekonujesz się o tym od 12 lat gnicia na kafe i jest z tobą tylko coraz gorzej, czekaj sobie dalej... Przepieprzysz kolejne 12 lat to może w końcu zmadrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek
8 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie jest choroba tylko lęki, ty też je masz i to nawet większe niż moje, z tymże ja je leczę a ty czekasz aż same ci miną, ale same to one nie miną, przekonujesz się o tym od 12 lat gnicia na kafe i jest z tobą tylko coraz gorzej, czekaj sobie dalej... Przepieprzysz kolejne 12 lat to może w końcu zmadrzejesz

WIESZ CO MYŚLĘ ŻE JAKBY SZWAGIER PRZESTAŁ CIĘ SPONSOROWAĆ I BYŚ NIE MIAŁ KASY NA JEDZENIE ANI DACHU NAD GŁOWĄ TO BY CI BARDZO SZYBKO TE LĘKI MINĘŁY I BYŚ WZIĄŁ SIE ZA ROBOTE PASOŻYCIE 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek
12 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie jest choroba tylko lęki, ty też je masz i to nawet większe niż moje, z tymże ja je leczę a ty czekasz aż same ci miną, ale same to one nie miną, przekonujesz się o tym od 12 lat gnicia na kafe i jest z tobą tylko coraz gorzej, czekaj sobie dalej... Przepieprzysz kolejne 12 lat to może w końcu zmadrzejesz

DOPÓKI KTOŚ CIĘ BĘDZIE SPONSOROWAŁ TO ŻADNE LĘKI CI NIE MINĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Przemek napisał:

DOPÓKI KTOŚ CIĘ BĘDZIE SPONSOROWAŁ TO ŻADNE LĘKI CI NIE MINĄ

To tak samo jak z tobą, jak cię matka wyjepie z domu to się raz dwa ogarniesz kaleko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×