Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DLACZEGO PANNA Z DZIECKIEM JEST LEPSZĄ KANDYDATKĄ NIŻ STARA PANNA?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio rozmawiałam z mężami moich koleżanek i temat zszedł na kobiety bezdzietne i samotne po 30. I wszyscy niemal jednogłośnie stwierdzili, ze gdyby mieli wybierac pomiędzy samotną bezdzietna po 30, a samotną po 30 z dzieckiem to wybraliby tę drugą, bo stare panny nie wzbudzają zaufania, ze coś z nimi jest nie tak, skoro nikt im dziecka nawet zrobić nie chciał, ani sięz  nimi związać. Zgadzacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A gdybyście mieli wybierać, to jaką kobietę byście wybrali- w starszym wieku i bezdzietną, czy w starszym wieku, ale z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja bym wolał z dzieckiem, bo taka zna życie, pewnie już swoje przeszła, skoro sama wychowuje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stara panna... po 30 😆 po 30 to dopiero życie się zaczyna...  Wyluzuj🤠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dghhjd

Powiedz to zegarowi biologicznemu. Tik tak tik tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie, o to chodzi, ze jeżeli chodzi o ciążę to jest to stara panna, bo po 30 o wiele trudniej zajść w ciążę, a czasem wręcz już jest za póxno, no i istnieje ryzyko urodzenia chorego dziecka- więc jak najbardziej w tym wieku jest się starą panną. Żaden 35 letni facet nie związe się z 35 letnią kobietą, by mieć dzieci, bo dla niego to jest ona już za stara, max 25 lat musi mieć kobieta, z którą chce się założyć rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bnn

Trzeba upaść na głowę, żeby wziąć babę z bękartem! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia

Ale ja Wam powiem, ze gdybym miała wybrać między 30 paroletnim singlem, a rozwodnikiem to wybiorę zawsze rozwodnika. Po prostu uważam, że taka osoba, który była juz w związku- wie na czym to polega i nie jest egoistyczna...Wiec z kobietami musi byc podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ytrewq

Wybrałbym opcję z dzieckiem. Sprawdzona w praktyce, opcja bez dziecka wygląda na "omijaj z daleka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one way ticket
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Ostatnio rozmawiałam z mężami moich koleżanek i temat zszedł na kobiety bezdzietne i samotne po 30. I wszyscy niemal jednogłośnie stwierdzili, ze gdyby mieli wybierac pomiędzy samotną bezdzietna po 30, a samotną po 30 z dzieckiem to wybraliby tę drugą, bo stare panny nie wzbudzają zaufania, ze coś z nimi jest nie tak, skoro nikt im dziecka nawet zrobić nie chciał, ani sięz  nimi związać. Zgadzacie się?

Zgadzam się. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POWiEM

Po cholerę mi cudzy bękart? Mam na niego łożyć? mamuśka będzie chciała prezentów i utrzymania dla dzieciara który mnie w ogóle nie obchodzi. Wolę fajna laskę bez takiego obciążenia, a dzieci mieć nie muszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Baba z dzieckiem to opcja dla pedofila. Ja nim nie jestem, więc stanowczo wolę bezdzietną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Stara panna brzmi pejoratywnie, a przeważnie takie kobiety są bardzo łakomym kąskiem i na pewno lepszy wybór niż rozjechana macica z bękartami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Samotne matki są NAJGORSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mordę
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Stara panna brzmi pejoratywnie, a przeważnie takie kobiety są bardzo łakomym kąskiem i na pewno lepszy wybór niż rozjechana macica z bękartami. 

Pewnie że tak, kobietom po porodzie wszystko się rozłazi, pochwa musi być jak wiadro po takim rozciagnięciu na pół metra. A laska która nie rodziła jest ciaśniutka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Ostatnio rozmawiałam z mężami moich koleżanek i temat zszedł na kobiety bezdzietne i samotne po 30. I wszyscy niemal jednogłośnie stwierdzili, ze gdyby mieli wybierac pomiędzy samotną bezdzietna po 30, a samotną po 30 z dzieckiem to wybraliby tę drugą, bo stare panny nie wzbudzają zaufania, ze coś z nimi jest nie tak, skoro nikt im dziecka nawet zrobić nie chciał, ani sięz  nimi związać. Zgadzacie się?

Ja mam 27 jestem sama i wszyscy poprzedni chcieli zrobić ze mną dziecko tylko ja nie chcial. Więc opinie jakichś przypadkowych facetów maja się nijak do rzeczywistości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżką w wiadrze nie zamies
Przed chwilą, Gość w mordę napisał:

Pewnie że tak, kobietom po porodzie wszystko się rozłazi, pochwa musi być jak wiadro po takim rozciagnięciu na pół metra. A laska która nie rodziła jest ciaśniutka. 

Dokładnie. Wiadro, rozstępy, cycki do kolan, fujka. [cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mordę

Samotne matki nie chcą związku dlatego że nas kochają, ale dlatego że z obłędem w oczach szukają ojca dla swoich dzieci. Dlatego są interesowne, kłamią, oszukują i myslą tylko o naszych portfelach i kontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teorie, teorie, teorie. A jak się zakochacie, to wszystko poboczne jest bez znaczenia.

Autorka chyba do szkoły jeszcze chodzi,:skoro o kobiecie 30 letniej pisze - w starszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mordę

 

11 minut temu, Gość taki jeden on napisał:

Baba z dzieckiem to opcja dla pedofila. Ja nim nie jestem, więc stanowczo wolę bezdzietną. 

O, to, to 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym w życiu nie chciała rozwodnika z bachorami. Po co ktoś bez zobowiązań miałby brać sobie taki ciężar? A nie tak to jest chyba coś z samotnymi mamuśkami, skoro ojciec bękartów uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na co komu taki zużyty towar? Chyba tylko desperaci/ desperatki biorą towar z odzysku. W takim związku nigdy nie będzie się na 1 miejscu. Zawsze najważniejszy będzie cudzy bachor i jego potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia

A ja wole rozwodnika. Przeciez bachory i tak zostają najczęściej przy matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja jestem w związku właśnie z samotną matką od roku i powoli zaczynam żałować. Piękna 24 letnia kobieta, ojciec dziecka nam nie utrudnia, bo go dziecko nie obchodzi. No ale jest coś nie tak w naszym związku. Ona niby wciąż mówi, ze chce kolejne dziecko, ze mysli o mnie powaznie, ale ja zupełnie tego nie widzę.  Cały czas daje mi do zrozumienia, ze dziecko jest najwazniejsze, a nie my i dziecko, córce uwagi nie mogę zwrócić, a zachowuje się nieraz strasznie, rzuciła też pracę, rzuciła też studia zaoczna na ostatnim roku, bo uznała, ze nie potrzebuje tego,  bo ja mam świetną pracę- mam własną firmę i teraz wszystko finansowo na mojej głowie, fakt, ona zajmuje się domem, no ale cała reszta finansowo plus potrzeby jej dziecka są zaspokajane przeze mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika

Oj, nie prawda, ja mam rozwodnika i dzieci są przy matce, ale też spędzają weekendy u nas, no i finansowo jest tak, ze ja utrzymuję siebie i partnera, ponieważ jemu po opłaceniu alimentów zostaje 1000 zł na życie, a i tak z tego tysiąca jeszcze kupuje dzieciom inne rzeczy, zaprasza je na weekendowe wycieczki itp.  Jest dobrym facetem, ale finansowo niestety jest cięzko, bo gdybym ja straciła pracę, to stracilibyśmy źródło utrzymania po prostu. O wakacjach innych niż na wsi u jego babci nie mogę marzyć- no chyba, ze sama, ale nie chcę mu sprawiać przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wolałbym starą pannę bezdzietną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia

A ja wole rozwodnika niz faceta, którego nikt nie chciał. I cudze bachory mnie nie obchodzą- mogą sobie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Na co komu taki zużyty towar? Chyba tylko desperaci/ desperatki biorą towar z odzysku. W takim związku nigdy nie będzie się na 1 miejscu. Zawsze najważniejszy będzie cudzy bachor i jego potrzeby.

Dokładnie. Trzeba być  niespełna rozumu, żeby brać sobie na barki taki ciężar. Zawsze kończy się tak, że trzeba partycypować w utrzymaniu i wychowaniu cudzego potomstwa, tolerować humory i złe zachowanie, znosić byłego/byłą ukochanej osoby, wiąz ustępować i dostosowywać się, a w "podziękowaniu" nie ma się nic do powiedzenia w sprawie finansów, spędzania weekendów, świąt, wakacji i tym podobnych. Niech się samotni rodzice wiążą z innymi dzieciatymi. Mają za sobą podobne doświadczenia i zrozumieją się nawzajem. Ale nieeee, oni chcą bezdzietnych, bo przecież cudzymi dziećmi nie będą się zajmowali. Hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×