Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ofiara

Do prześladowcy

Polecane posty

Gość Ofiara

Jesli nie dasz mi spokoju i nie przestaniesz mnie osaczać zloze zeznania na policji o wieloletnie znęcanie sie nade mna i zniszczenie mi zdrowia,relacji z ludzmi..wszyscy sie dowiedzą jak latami oszukiwałes,manipulowałes,okradłes moją rodzine z prywatnosci,jak bawiles sie moją psychiką i moim zyciem narazajac mnie na silny stres,jak doprowadziles swoimi działaniami mnie do załamania i ciezkiej depresji wskutek której zaczełam tracic pamięć,orientacje,musiałam zrezygnowac z pasji ktore sprawialy mi radosc i przez kilka lat miałam problem z wyjsciem z domu...ludzie dowiedzą sie tez jak całą moja prywatnosc przekazywałes innym wbrew mojej woli a gdy szukałam pomocy kazałes lekarzom wmawiać mi schizofrenie,jak mnie zaszczułes i odbierałes mi mozliwosc decydowania o moim zyciu,jak sie znęcales nade mną w internecie tylko dlatego ze nie miałes odwagi zachowac sie jak mezczyzna i jak przez 15 lat kontrolowales mnie i moją rodzine na kazdym kroku.

Daj mi spokoj bo i tak z Toba nigdy nie bede!!!Przestan podszywac sie pod ludzi i znajdz sobie inna ofiare bo mi zycie i tak juz zniszczyles...

Gość nazwa wyświetlana

..... współczuje bo on sam o sobie to napisał .....

Gość ggttd
10 minut temu, Gość Ofiara napisał:

Jesli nie dasz mi spokoju i nie przestaniesz mnie osaczać zloze zeznania na policji o wieloletnie znęcanie sie nade mna i zniszczenie mi zdrowia,relacji z ludzmi..wszyscy sie dowiedzą jak latami oszukiwałes,manipulowałes,okradłes moją rodzine z prywatnosci,jak bawiles sie moją psychiką i moim zyciem narazajac mnie na silny stres,jak doprowadziles swoimi działaniami mnie do załamania i ciezkiej depresji wskutek której zaczełam tracic pamięć,orientacje,musiałam zrezygnowac z pasji ktore sprawialy mi radosc i przez kilka lat miałam problem z wyjsciem z domu...ludzie dowiedzą sie tez jak całą moja prywatnosc przekazywałes innym wbrew mojej woli a gdy szukałam pomocy kazałes lekarzom wmawiać mi schizofrenie,jak mnie zaszczułes i odbierałes mi mozliwosc decydowania o moim zyciu,jak sie znęcales nade mną w internecie tylko dlatego ze nie miałes odwagi zachowac sie jak mezczyzna i jak przez 15 lat kontrolowales mnie i moją rodzine na kazdym kroku.

Daj mi spokoj bo i tak z Toba nigdy nie bede!!!Przestan podszywac sie pod ludzi i znajdz sobie inna ofiare bo mi zycie i tak juz zniszczyles...

Piszesz do eks kochanka czy do eks męża? 

Gość Gosc.
12 minut temu, Gość Ofiara napisał:

Ludzie idźcie z tego forum . Miesza wam się od przesiadywania tutaj fikcja od prawdy. 

Ty wyżej jak ktoß  cię uporczywie nęka to zrób z tym porządek. Złóż zawiadomienie o możliości popełnienia przestępstwa stalkingu na twoją  szkodę wraz z wnioskiem o ściganie. Wskaż prześladowcę, dołącz dowody i działaj a nie przepierduj na forum bo to jest nie normalne i takuw pisanie jest co najmniej dziwne. 

Gość Gosc.

Jest tak jak ktoś wyżej napisał.

Pomieszało się facetowi w głowie sam pisze tu takie posty w roli ofiary. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować