Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Multiorgazm

Polecane posty

Gość Anna

Dobry wieczór,

Czy bedąc posiadaczką wielokrotnego orgazmu powinnam się cieszyc?

Czasami jest mi poprostu głupio,że dochodze raz po raz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

Tak, powinnaś się cieszyć. W seksie chodzi właśnie o przyjemność, a orgazm jest jej wyrazem. Nie krępuj się zatem, tylko oddaj się w pełni tym uniesieniom 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem z kobietą która podczas sexu miała po kilka ograzmów,lało się z niej bardzo.Nie powiem bardzo mnie to kręciło.Nasze drogi się rozeszły.Teraz jestem z inną kobietą,która potrafi mieć kilka orgazmów podczas pieszczot czy orala.Ale podczas penetracji to już mocno muszę się napracować aby miała chociaż jeden.Nie wiem od czego to zależy.

Nie krępuj się tymi częstymi ograzmami to tylko uskrzydla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, drożdż napisał:

Kiedyś byłem z kobietą która podczas sexu miała po kilka ograzmów,lało się z niej bardzo

większość kobiet jest w stanie w trakcie seksu osiągać kilka orgazmów jednocześnie albo stany orgazmiczne ale wymaga to odpowiedniego rozbudzenia i odpowiedniego postępowania mężczyzny. Nie da się także uogólnić jak to robić. Owszem są pewne ogólne wskazówki ale każda kobieta jest inna i dla każdej "klucz" do optymalnej satysfakcji jest inny. Lepiej to wychodzi tym kobietom, które mają pozytywny stosunek do seksu i które się masturbowały bądź masturbują i w trakcie masturbacji potrafią osiągać  orgazmy. Jeśli nie mają powinny się nauczyć tak jak radzi Betty Dodson 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Anna napisał:

Dobry wieczór,

Czy bedąc posiadaczką wielokrotnego orgazmu powinnam się cieszyc?

Czasami jest mi poprostu głupio,że dochodze raz po raz.

 

Niech Ci nie bedzie głupio:)

Moj partner uwielbia ten stan, roznosi go z podniecenia .Zreszta sam jest tego powodem ☺

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×