Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

36 tydz, powinnam zmienić lekarza?

Polecane posty

Gość Gosc

Moja 3 ciąża,  dwie poprzednie bez żadnych problemów, ta również do około 28 tyg ciazy wtedy to byłam na glukozie i zwymiotowalam po wypiciu jej, dali mi tylko wynik na czczo 85,43, w 32 tyg lekarz zalecił powtórkę badania  byłam dosyć mocno przeziębiona w tamtym czasie wynik wyszedł  na czczo 96,20 po godz 152,75 po 2 godz 113,62 mój lekarz stwierdził cukrzycę ciążowa kazał przejść na dietę cukrzycowa ale kazał ja na własną rękę prowadzić mówił że teraz jeździć do diabetologa 100 km to bez sensu , nie dał również mi recepty na glukometr , zlecił badanie dodatkowe, homoglobina glikowana , zrobiłam to badanie od razu po wizycie u niego czyli w 35 tyg i wyszła 5% bez żadnej diety. Położna twierdzi że nie mam cukrzycy a on koniecznie chce mnie trzymać na diecie, wkurza mnie to bo niby czemu, jestem w 36 tyg , na plusie 12 kg, a przed ciąża wazylam 48 kg mając 160 cm wzrostu, i tak właśnie całe życie waże między 46-48 kg i po każdej ciazy po mies nie było widac że w ciazy byłam,  nie chcę być na diecie, chce się nazrec zwłaszcza w święta, całe życie uprawiam sport i odżywiam się zdrowo, wiem że jak urodze to i tak zaraz wrócę do sportu więc teraz przez te ostatnie miesiące chce mieć labe,  chce porządnie wypocząć i nazrec się mazurka. Czy powinnam zmienić lekarza jeśli ten ma takiego fioła na punkcie tej mojej wagi? Czy to już bez sensu, no nie mogę go znieść ,na wizycie mam ochotę strzelić mu w twarz i kazać się odpierdzielic ode mnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

co za głupia pi zda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
6 minut temu, Gość gosc napisał:

co za głupia pi zda

Dlaczego ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

36 tydzień, pewnie jedna wizyta przed tobą, albo i wcale, to po co zmieniać lekarza? A trochę mniej cukru i innych węglowodanowych produktów ci nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Największy problem autorki to, że lekarz zaleca dietę dla kobiet z cukrzycą ciążowa, a ona nie chce i już:)

Proponuje robić po swojemu skoro wiesz lepiej i tak niedługo rodzisz także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×