Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takie pytanie

Czy rozwiodłybyście się

Polecane posty

Gość Takie pytanie

z mężem, gdyby próbował wymusić na was aborcję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwiodłabym. Ale bym nie usunela. Które to będzie dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie pytanie

Drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Takie pytanie napisał:

z mężem, gdyby próbował wymusić na was aborcję? 

Przed ślubem przedyskutowaliśmy te sprawy wiec wiedziałam czego się spodziewać. 

Mnie rozmawialiście nigdy o tematach ciężkich przed ślubem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdi

Normalnie nie chce się wierzyć, dopiero drugie dziecko i mąż namawia cię do aborcji?Jakby 7 albo 8 to bym zrozumiala. Przecież teraz jest 500 Plus i inne dodatki w szoku jestem co ten twój mąż sobie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zależy jeszcze jakie są rokowania względem dziecka. Czy jest jakaś wada genetyczna, która pogrzebie Wasze dotychczasowe życie? Nie ma co się wówczas dziwić.

Zresztą życie jest nieprzewidywalne, że trzeba się dostosowywać w celu powołania na świat w najdogodniejszym momencie. Jak ktoś deklarował chęć posiadania dziecka jako pełen wigoru, optymizmu chłopak po studiach, z fajną pracą z perspektywami i poczuciem wsparcia obydwojga rodziców nie oznacza, że będzie konsekwentny gdy po drodze przydarzyło mu się wypalenie zawodowe, zmiana roboty 2 razy w przeciągu 5 lat i choroba przewlekła jednego z rodziców, która wpędziła go w depresje i jej efekty odczuwa nie tylko psychiczne, ale również fizyczne. W takim przypadku nie dziwie się, że nie ma powołania do ojcostwa gdy ma niepokój na tylu frontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś porównał chęć kobiety do posiadania dziecka z potrzebą zrobienia kupy. Kiedy się zechce, nie może myśleć o niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Nie. Mam liberalne poglądy w tej kwestii. Gdybym teraz zaszła w ciążę to bym ją usunęła nawet bez nacisków. Mam dwoje dzieci i to w zupełności wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie pytanie

Przed ślubem był plan 2-3 dzieci. Ciąża jest nieplanowana, rozwija się dobrze. Sytuacja finansowa rodziny dobra a nawet bardzo dobra. Po prostu nie chce drugiego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Takie pytanie napisał:

Przed ślubem był plan 2-3 dzieci. Ciąża jest nieplanowana, rozwija się dobrze. Sytuacja finansowa rodziny dobra a nawet bardzo dobra. Po prostu nie chce drugiego dziecka. 

A może pierwsze dziecko tak dało mu w kość, że nie chce tego powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdfd

Mieliście ślub kościelny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie pytanie

Dziecko w miarę spokojne. Zresztą jakie to ma znaczenie? Uprawiał seks, wiedział jakie mogą być skutki, wiedział jaka jest skuteczność stosowanej metody antykoncepcji (prezerwatywy). Wiedział też (przed ślubem), że aborcja nie wchodzi w grę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie pytanie

Tak, chociaż on jest tzw wierzący niepraktykujący. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678

kiedy kobiety zrozumieją, ze mężczyzna ma prawo NIE CHCIEĆ dzieci? powinien zostawić ciebie i te gowniaki, cholerna egoistka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Takie pytanie napisał:

Dziecko w miarę spokojne. Zresztą jakie to ma znaczenie? Uprawiał seks, wiedział jakie mogą być skutki, wiedział jaka jest skuteczność stosowanej metody antykoncepcji (prezerwatywy). Wiedział też (przed ślubem), że aborcja nie wchodzi w grę. 

Dokładnie to ci miałam napisać. Jeśli facet tak bardzo nie chce kolejnego dziecka, to niech sobie podwiąże. Legalne w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silia

Ja rozwiodlabym sie z  mezem, jezeli probowalby mnie do czegokolwiek zmusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek
1 godzinę temu, Gość Takie pytanie napisał:

z mężem, gdyby próbował wymusić na was aborcję? 

Rozwiodłabym się w ekspresowym tempie.Nie wyobrażam sobie aby mąż składał mi taką obrzydliwą propozycję, zabijać własne dziecko? Jakim trzeba być człowiekiem? Napewno złym! A z takim nie chciałabym żyć pod jednym dachem an i mieć z nim cokolwiek wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek
7 minut temu, Gość 678 napisał:

kiedy kobiety zrozumieją, ze mężczyzna ma prawo NIE CHCIEĆ dzieci? powinien zostawić ciebie i te gowniaki, cholerna egoistka 

Jak nie chce dzieci, niech się zabezpiecza bo jest tak samo odpowiedzialny za to jak i kobieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek
41 minut temu, Gość Takie pytanie napisał:

Dziecko w miarę spokojne. Zresztą jakie to ma znaczenie? Uprawiał seks, wiedział jakie mogą być skutki, wiedział jaka jest skuteczność stosowanej metody antykoncepcji (prezerwatywy). Wiedział też (przed ślubem), że aborcja nie wchodzi w grę. 

Po takiej "propozycji" pogoniłabym DZIADA w cztery wiatry.Gowno wart taki człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy

Mężczyźni zrozumieją że jeśli nie chcą mieć dzieci to albo rezygnują z seksu albo poddają się wazektomii? U autorki ustalili tę kwestię przed ślubem, uprawiali seks a on teraz nagle nie chce dziecka? To po co robił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silia

Napisz moze, jak wyglada to "wymuszanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy

Egoistą to on jest i do tego obrzydliwym kłamcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
59 minut temu, Gość Takie pytanie napisał:

Dziecko w miarę spokojne. Zresztą jakie to ma znaczenie? Uprawiał seks, wiedział jakie mogą być skutki, wiedział jaka jest skuteczność stosowanej metody antykoncepcji (prezerwatywy). Wiedział też (przed ślubem), że aborcja nie wchodzi w grę. 

To znaczy, że co? Jak nie chce dziecka, to ma nie uprawiać seksu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

U mnie bylo odwrotnie. Ja absolutnie nie chcialam drugiego dziecka i niestety zaszlam w ciaze, kiedy pierwsze mialo 10 lat. Skonczylo sie aborcja i rozwodem, poniewaz nie mialam dluzej ochoty wysluchiwac jego pretensji, zalow i wymowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość A kiedy napisał:

Egoistą to on jest i do tego obrzydliwym kłamcą. 

A co jeśli teraz uczciwie powie: dobra, jeśli tak bardzo chcesz to możesz urodzić. Ale nie licz na żadną pomoc, na żadne wstawanie w nocy. Chcesz mieć, to masz. 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciekawe czy bylybyscie tak samo mądre i rozdarte gdyby sytuacja była odwrotna- to autorka chciałaby usunac

jasne jasne, mężczyzna nie chce mieć dzieci to powinien podwiązać itd.. ale się zabezpieczali - zawiodło i dlatego w takich sytuacjach dokonuje się aborcji!

on nie chce być podwójnym ojcem i ma do tego prawo, mówi otwarcie, ze nie chce drugiego dziecka

a później płacz bo tatuś się nie zajmuje i nie pomaga

autorko odpowiadając na twoje pytanie- tak rozwiedź się, bo zniszczysz mu zycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież w Polsce aborcja nie jest legalna w takim przypadku jak piszesz. To niby jak miałabyś usunąć? Który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisa

"Przeciez w Polsce aborcja nie jest legalna..." Do kogo to pytanie? Jezli do mnie, to na szczescie nie mieszkam w Polsce, tylko w cywilizowanym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Elisa napisał:

"Przeciez w Polsce aborcja nie jest legalna..." Do kogo to pytanie? Jezli do mnie, to na szczescie nie mieszkam w Polsce, tylko w cywilizowanym kraju.

Do autorki. Ja też mieszkam w cywilizowanym kraju, tylko niestety do władzy dorwała się banda oszołomów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie pytanie

Tylko że przed ślubem wszystko było ustalone a w międzyczasie nawet nie pisnął że nie chce więcej dzieci. Był dobrym ojcem a teraz powiedział, że nie będzie łożył na dzieci ani nie kiwnie palcem w kwestii opieki i wychowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×