Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zoma

Zarejestrowani
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O Zoma

 • Urodziny 30.11.1979

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Autorko nie chcę tutaj w żaden sposób ciebie pouczać,ale uważam że dzieci nie mają obowiązku zajmować się młodszym rodzeństwem.Nie wyobrażam sobie zostawić dzieci ze starszym rodzeństwem a ja z mężem na zakupy do hipermarketuprzecież możesz zrobić listę potrzebnych produktów i wręczyć ją mężowi żeby sam zrobił zakupy lub mąż zostaje z dziećmi a ty jedziesz do hipermarketu.Dziwne wydaje się że twoja 15-latka w ogóle kąpie młodsze rodzeństwo, ja bym nawet nie wpadła na pomysł żeby o to poprosić dziecko.
 2. Huawei mate 9 pro. Kupiłam go 2 lata temu za 3.600 zł. Teraz planuję zmienić na lepszy model.
 3. Bzdura.Nie ma znaczenia czy kobieta pracowała czy nie pracowała,każdy dochód męża nabyty po ślubie jest współwłasnością również żony skoro nie mają intercyzy.
 4. Jej, to gratuluję tak małego wydatku,my byliśmy z dziećmi 5 dni w górach i wydaliśmy równe 3.000 zł. .
 5. autorko naprawdę nie wiesz co daje uciekanie kobiecie od pracy? Świetny wygląd! Jeżeli masz możliwość to porównaj kobiety 60-letnie te które pracowały z tymi które zajmowały się domem. Zobaczysz ogromną różnicę.Kobiety które nie pracowały są na twarzy gładkie,wypoczęte,wyglądają o wiele młodziej niż ich rówieśniczki które pracowały.
 6. No nie wiem,troje dzieci w jednym pokoju to trochę za ciasno.Ale moja koleżanka dzieliła pokój z siostrą i z bratem.Tylko że miedzy nimi była dość duża różnica wieku.Jak miała 9 lat to jej siostra wyjechała na studia i już tam została na zawsze.Poznała chłopaka,wyszła zamąż.Brat zamieszkał z dziewczyną gdy miala 14 lat i została sama w pokoju.Mówiła,że rodzice powiedzieli "Dobrze że nie kupiliśmy większego mieszkania bo tylko Kasia nam została ".Ale ona też się wyprowadziła, co prawda do dziewczyny bo jest les .więc rodzice zostali sami w 2 pokojach.
 7. Dlatego ja nie dopuszczam do sytuacji żeby próchnica u dziecka rozwinęła się.Często sprawdzam dzieciom zęby i jak tylko zauważę brązową kropeczkę,to od razu zapisuję do stomatologa.Córka 5 lat wczoraj była u dentysty bo na mleczaku miała kropkę.Nie czekam aż będzie ją bolało,aż się powiększy próchnica.
 8. Czytam i dziwię się że niektórzy z was mają tak mało oszczędności.My z mężem mamy 200 tys .zł.na lokacie.Oprócz tego samochód terenowy za 65.000 zł ,mój samochód za 12.000 zł oraz dom i dwie działki.
 9. Psychiczny.Dziewczynka nie akceptowała tego związku,dlatego matka przestała się z nim spotykać.Młody chłopak zakochał się w starszej kobiecie i zabił jej dziecko z zemsty,szok.
 10. A ja bardzo się cieszę. Skończy się moje wstawanie o 6,szykowanie i prasowanie im ubiorów,robienie kanapek,zawożenie do szkoły.Wreszcie będzie spokój.
 11. Strata kasy? Dziecko zdobędzie nowe doświadczenia,zobaczy nowe miejsca.Niestety moje dzieci nie chcą jeździć na kolonie. Natomiast na zieloną szkołę,z całą klasą bardzo chętnie. W ubiegłym roku byli koło Karpacza, za tydzień jadą nad morze.
 12. Popieram.My na każde wesele byliśmy zapraszani z dziećmi,w danym hotelu czy pensjonacie mieliśmy wynajęty pokój, moja mama przyjeżdżała o 21:00, kładła się razem z dziećmi spać a my na dole bawiliśmy się do rana.
 13. Kurczę wiesz co ja bym to chyba gdzieś zgłosiła...
 14. I uważasz że to jest w porządku? Nie gotuję swoim dzieciom potraw których nie lubią.
×