Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zoma

Zarejestrowani
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tez tak uważam.Ona nie kocha go,pewnie boi się samotność i i tego ze nie poradzi sobie finansowo.To cała miłość.
 2. Właśnie przeczytałam artykuł na Wirtualnej Polsce "Urodziła bliźniaki 3 lata po śmierci męża" Teraz wiem że jego cząstka pozostanie ze mną na zawsze.Poczytaj.
 3. Znosilam bardzo dobrze.Ani razu nie lezalam w szpitalu,nie miałam żadnych problemow,to była moja druga cc.
 4. Eee,to nie masz żadnego problemu.Ja urodziłam czwarte dziecko mając 37 lat. Była to dla nas ogromna radość, ponieważ mieliśmy już trzech synów a czwarta córeczka
 5. To zależy czy jest to twoja pierwsza ciąża czy kolejna, jeśli pierwsza no to tak troszkę późno.
 6. Ewka,zazdroszczę ci jednego-tak silnej miłości do męża.Mnie jest obojętne czy mąż jest w domu czy w pracy.Jak wyjeżdża z synami na kilkudniowe wypady to tęsknię tylko za dziećmi.Ale wiesz co,to może dobrze.Bo jakby zabrakło mojego męża to bym mocno nie cierpiała.Jest dobrym mężem i ojcem.Nie pije alkoholu w ogóle,nie pali,ale jest szorski,ma swoje zasady,musi postawić na swoim.Wszyscy znajomi ,rodzina i sąsiedzi go chwalą jakiego to ja mam dobrego męża,jak cudownie zajmuje się dziećmi.A mnie on działa na nerwy. Podejrzewam że jesteście krótko po ślubie więc nie wiesz jak wasze małżeństwo wyglądałoby za kilka lat, czy twoja miłość do niego by się nie wypaliła.
 7. Dla mnie mąż jest dodatkiem do życia,a dzieci sensem życia.Bez męża mogłabym żyć,bez dzieci nie.
 8. Nie wiem ile mam par butów bo nie chce mi się liczyć ale najdroższe buty jakie kupiłam to były buty górskie za 550 zł Kupiłam je 7 lat temu i do tej pory mi służą
 9. Tak, mamy już zaplanowane wakacje, pod koniec lipca jedziemy na 12 dni nad morze do Mielna.Jeździmy tam co 2 lata z dziećmi do domków letniskowych.Tak sobie ustaliliśmy,w jedne wakacje jedziemy w góry,w drugie wakacje jedziemy nad morze bo mąż kocha góry,ja kocham morze a dzieci kochają i góry i morze.
 10. Różnie to bywa,moi bliźniacy obecnie 11 lat -udało mi się odpieluchować w ciągu 7 dni jak mieli 22 miesiące, natomiast teraz w lutym synek skończy 2 latka i raz zrobi na nocnik raz do toalety a raz w pampersa.Myślę ,że w lecie uda mi się go odpieluchować bo od września chcę go dać do przedszkola.
 11. Dobrze tutaj niektórzy piszą że rodzice powinni dać wędkę a nie rybę.Mamy prawie 1,5 hektara działki pod zabudowę,dokładnie 1,47 ha.Można by tam było postawić kilka domków, nalegam do męża żeby sprzedać te ziemię, natomiast mąż twardo mówi że ta ziemia będzie dla dzieci, jak będą chcieli to sobie sprzedadzą lub będą się budować.Jestem temu przeciwna, boję się że dzieci sprzedadzą ziemię jak dorosną i sprzeniewierzą pieniądze,nigdy nie wiadomo co mogą zrobić z pieniędzmi ze sprzedaży. Niedaleko nas jest pensjonat, ci właściciele kilka razy już pytali nas czy chcemy sprzedać ziemię, sąsuad też pytał.Także kupcy by się znaleźli,ale mąż absolutnie nie wyraża zgody na sprzedaż.
 12. Ha,ha ale się uśmiałam z tego postu.Twój mąż jest śmieszny Ja przez Święta jem na okrągło,co z tego że jestem szczupła,jakbym była gruba to też bym jadła i nie przejmowała się nikim.
 13. Nigdy w życiu nie chciałabym żyć w czasach Komuny.Teraz jest pełen luz,wolność, demokracja.Byłam wtedy małym dzieckiem,ale dużo czytałam na temat tamtych czasów.
 14. Skoro zarabiasz 3.500 zł. na rękę to nie ma takiej możliwości żeby sąd zasądził od Ciebie aż 2.000 zł alimentów.W życiu.Mogą Ci podwyższyć o 100 czy 200 zł.
 15. Autorko bardzo ci współczuję. Ja bym nie wytrzymała z takim dzieckiem.Mojego męża kolega też ma syna który w podstawówce i w szkole średniej miał kłopoty,zachowywał się okropnie, obecnie chłopak ma 19 lat i jest koło Warszawy w jakiejś szkole zamkniętej, bez dostępu do internetu.
×