Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja089

Brak okresu, wiarygodnosc testow ciazowych

Polecane posty

Gość Alicja089

Witam. Moje cykle wahaja sie najczesciej od 33-36 dni. Sporadycznie zdaza sie, ze trwa on ok. 38 dni jednak teraz mam 43 dzien cyklu i nie mam okresu. Dwa testy ciazowe negatywne, jeden robiony w 38 dniu, drugi w 42 dniu cyklu. Czy w tym wypadku testy ciazowe moga nie byc wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna

Nie zawsze testy sikane są w stannie wykryc ciaze na poczaatkowym jej etapie. Najlepiej jesli zrobisz testy na beta hcg z krwi w laboratorium. Tu wynik bedzie jasny i pewny. A na przyszlosc proponuje wybrac sie do lekarza i zaczac brac hormony na wyregulowannie cyklu. Moga to byc tabletki zwykle hormonalne, moze byc antykoncepcja typu vines ktore maja tych hormonow malo ale zabezpieczaja przed ciaza i reguluja problemy jakie byc moze wystepuja u Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2019 o 14:07, Gość Alicja089 napisał:

Witam. Moje cykle wahaja sie najczesciej od 33-36 dni. Sporadycznie zdaza sie, ze trwa on ok. 38 dni jednak teraz mam 43 dzien cyklu i nie mam okresu. Dwa testy ciazowe negatywne, jeden robiony w 38 dniu, drugi w 42 dniu cyklu. Czy w tym wypadku testy ciazowe moga nie byc wiarygodne?

Witam!

Też bym proponowała wyregulować cykle, bo inaczej trudno będzie Pani obliczyć dni płodne i owulację. Test z moczu można najszybciej zrobić już 8-9 dni po zapłodnieniu jeśli wiemy kiedy ono nastąpiło. Ponieważ tyle czasu potrzebuje zapłodniona komórka, aby się zagnieździć.W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×