Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jafwq2

Gdzie kupować dobre ubrania?

Polecane posty

Gość Jafwq2

Szukam jakiś sklepów (chłopak 22lata). Cena nie jest ważna, jeśli nie jest to kilka tysięcy za ciuch.
Chodzi o to że chodzę po tych sklepach. h&m, diverse ... ale po pierwsze, ubrania są beznadziejne jakościowo, a po drugie nie ma ta jednak jakiś naprawdę fajnych ubrań, a jedynie takie sobie.
Także zwracam się z prośbą, jeśli wiesz gdzie można kupować dobrej jakości i fajne ubrania to napisz. Dzięki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dandycore pooglądaj, pod filmami są tropy gdzie co kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jafwq2

dziękuję za odpowiedż, wygląda to bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz jest tyle możliwości, ja tylko przez neta kupuje, bo jak pomysle o kolejkach w sklepach to niedobrze mi sie robi... sporo na necie mozna znależć. nie wiem czy słyszałes, ale na denley-u ponoć są spoko ciuchy. moj brat ostatnio tam kupil i mowił, że jest zadowowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka

Mi najbardziej podoba się sklep Carry. Mają fajne ubrania takie uniwersalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ja kupuję w wielu sklepach przez neta! a o denley tez słyszałam dobre opinie... w carrym kupowałam przez długi czas, ale jakość rzeczy mnie trochę załamała, kupiłam tam spodnie materiałowe czarne, po pierwszym praniu kolor zszedł totalnie... i z czarnych zrobiły się białe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję na jeansstore.pl ostatnio kupiłam sobie takie cudo: https://www.jeansstore.pl/spodnie-damskie/144901-cross-jeans-anya-light-mid-blue-p-489123-8699438697719.html?search_query=cross+jeans+damskie&results=312 i nie narzekam firma trzyma poziom pełna profesjonalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2019 o 13:32, Dobrakalina9 napisał:

teraz jest tyle możliwości, ja tylko przez neta kupuje, bo jak pomysle o kolejkach w sklepach to niedobrze mi sie robi... sporo na necie mozna znależć. nie wiem czy słyszałes, ale na denley-u ponoć są spoko ciuchy. moj brat ostatnio tam kupil i mowił, że jest zadowowolony. 

 też mam problem z wyborem dobrych jakosciowo ciuchów, pełno teraz tandety. Możesz przybliżyć coś więcej na temat firmy denley? bo jeszcze tam nie zamawiałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gosc_gosc napisał:

 też mam problem z wyborem dobrych jakosciowo ciuchów, pełno teraz tandety. Możesz przybliżyć coś więcej na temat firmy denley? bo jeszcze tam nie zamawiałem..

ja osobiście u nich nie zamawiałam , ale brat zamawiał. Z tego co mówił, to był zadowolony. rzeczy nosi, z tego co widzę. wejdz najlepiej na ich stronke i zobacz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×