Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M.K

co myślisz o reperacjach wojennych

Polecane posty

Gość M.K

ja to widzę tak, na przykładzie -- dwóch bandytów włamało się do mojego mieszkania, wyłamali drzwi , skopali mnie i żonę, pozabijali dzieci, jedno co ocalało porwali i zmusili do pracy, zrabowali wszystko co dali rade unieść a resztę mieszkania zdemolowali...…w końcu dorwali ich, osądzili i na tydzień do więzienia posadzili, jeden w ramach skruchy odkupił zamek do drzwi i zaproponował mi pracę w jego fabryce żebym zarobił na nowe meble (paździerzowe) drugi zaś nawet nie siedział  a w ramach rozmowy powiedział ,,jak się odezwiesz za głośno to najpierw ryj skopie a potem utopie...

 oczywiście można by w tym miejscu jeszcze sporo wątków wtrącić na korzyść bandytów tak jaki moich.....ale moim zdaniem tego jednego, puki co musimy zostawić bo z karpiami pływać to ja nie mam ochoty natomiast ten drugi podobno jest cywilizowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
28 minut temu, StaryLewak napisał:

Wiesz o tym, że narkotyki w wielu krajach nie są legalne?

wiem 🙂 ,  ale nie wiem co ma jedno do drugiego , milczenie w temacie też może oznaczać stan uśpienia (znieczulenia) miejscowego.....strach ,temat tabu czy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
14 minut temu, StaryLewak napisał:

Brak umiejętności zrozumienia umysłu w stanie narkotycznej psychozy.

haha…. nie mam doświadczenia  w temacie ,,stanu narkotycznej psychozy" natomiast kiedy zapytałem szwagra (on w temacie) to z przykrością stwierdzam że bełkot jaki się wydobywał  nawet przez Alana Turinga by był nie do złamania 🙂  ale oczywiście i twoje zdanie uszanuje... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
11 minut temu, StaryLewak napisał:

Jakie zdanie?

 

Ja się tylko zastanawiam co bierzesz, że tworzysz takie oderwane od rzeczywistości wypowiedzi.

masz do tego prawo.... ja też się zastanawiam nad stwierdzeniem ,,gdyby nie tusk to polski itd." ale cóż skoro tak uważasz i to uszanuje 🙂  choć mam inne zdanie w tej sprawie dla reportera..... no dobra kłócić się chyba nie będziemy kolego....  czy to jest oderwane , to zawsze można napisać że się nie zgadzam że hitler i stalin to nasi bracia....każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.....czy? najlepiej w skrócie ,3-4 słowach odpisać ,,bredzisz synu"  to taka rozmowa    h&..a z butem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
22 minuty temu, StaryLewak napisał:

Po prostu nie umiesz się komunikować w sposób prosty i zrozumiały. Zakładasz temat o repracjach wojennych, po czym piszesz jakąś dretw,ą wyssaną z palca historię pomijając wszelkie zasady gramatyki.

 

No do czego się tu ustosunkować jak tu nic nie ma poza wynarzuniami marnej jakości? Teraz o hitlerze i stalinie wyskakujesz jak filip z konopii. Może napisz po ludzku o co ci chodzi zamiast cały czas płakać?

o kasę…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
19 minut temu, StaryLewak napisał:

No tak, czego można się było spodziewać po prawaku.

 

To idź do mopsu, tam rozdają a nie na forum dla kobiet.

to dla kraju a nie dla mnie , na drogi mosty zabytki.... co do pisowni, to ty pomyliłeś-łaś miejsca, do wikipedia tam kieruj swoje talenty ,kropki, przecinki , interpunkcja itd. czyli skład i ład …. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
2 godziny temu, tramalukta666 napisał:

Narkotyki und alkohol and dopalacze są dla plebsu!

to znaczy 90% artystów jest plebsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
3 godziny temu, Mateusz Allenstein napisał:

ja zrozumialem analogie, nie win swiata za to ze jestes uposledzony 😄

DZ... po rozmowie z tym czymś, pomyślałem że faktycznie coś mi dolega  😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
1 godzinę temu, StaryLewak napisał:

O jakich grupach społecznych mity jeszcze znasz? Może coś o strażakach? O albo wiem, o nauczycielach może.

halo....przerywa...coś przerywa.. słyszysz mnie? haaaaaalo lewak....co? gdzie jesteś?...gdzie? powtórz ..słabo cię słyszę.. na pustyni?...jakiej pustyni? gdzie? co?...halo lewak..... trzeszczy coś....poczekaj chwile... co zrobiłeś?...włamałeś się? ...haaalo… co?.... na konto nauczycieli?....przerywa....powtórz ...haaaalo….lewak słyszysz...kasę ukradłeś...i co?....cooooo? halo... kto cię goni? kto? halo..powtórz....nie płacz mów wyraźnie...nic nie rozumiem co 2 słowo...halo czemu płaczesz...uspokój się.....halo cały czas przerywa.... lewak...lewak...posłuchaj uważnie....nie płacz bo ja cię nie rozumiem....haaaalo...słuchaj...lewak wykop dołek....cooo? nie masz łopatki? to kop jak piesak...halo.. tak jak piesek...słyszysz mnie....halo....posłuchaj...jak wykopiesz to wskakuj....co?....halo...nie na głowę...halo....lewak skaczesz na bombę...słyszysz?....tak na nogi no...tak...tak...posłuchaj....nie płacz tylko kop...co? nikt cię nie złapie....słyszysz......lewak.... no....już nie płacz...co?...wykopałeś?......no.....to teraz wskakuj...tak....nogami...wystaw głowę...co? haaaalo….główkę?....nieeeee….głowę…..słyszysz....tak....posłuchaj uspokój się....tak...słuchaj ja zadzwonię zaraz do rudego....co?.....halo.....tak do brukdeli…..tak....załatwi transport....co? haloooo….nie słyszę....halo.....tak...nie płacz....rozłącz się teraz..tak…...oszczędzaj baterie ….tak..... dobra cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×