Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasna rzecz

kobiety ogólnie szukają wygody i lekkiego życia pełnego luksusów

Polecane posty

Gość jasna rzecz

dodatkowo przystojny model i bogaty książe mógłby być też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No i co w tym złego? Jeśli ma się wiele do zaoferowania to i wiele można wymagać 🙂

Byle czego nie tykam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna

To chyba oczywiste, ze lepsze zycie na poziomie niz bieda z nędzą. Co cie dziwi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Kobieta napisał:

No i co w tym złego? Jeśli ma się wiele do zaoferowania to i wiele można wymagać 🙂

Byle czego nie tykam. 

Ciekawe co masz na myśli pisząc wiele hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada

ja też wolałabym mieszkać w luksusie , niż z jakimś dziadem na kopę z całą jego rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goossc
1 minutę temu, Gość żenada napisał:

ja też wolałabym mieszkać w luksusie , niż z jakimś dziadem na kopę z całą jego rodziną.

a ja nie posiadam kasy, atrakcyjnosc widze w sobie, wiedz ze nawet jakbys miala 5 ferrari to dla mnie nie jest to niczym zachwycającym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czego chcą faceci? Modelki z Dubaju oczywiście tylko z wyglądu ale mentalność żeby miała jak pensjonarka tyle że nie w łóżku. Każdy chciałby luksusow i piękna ale to będzie mieć 5 procent ludzkości a reszta będzie musiała zadowolić się szarościa i przeciwnościa bo takie jest życie więc zakładanie takich tematów świadczy o braku mózgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
47 minut temu, Gość Kobieta napisał:

No i co w tym złego? Jeśli ma się wiele do zaoferowania to i wiele można wymagać 🙂

Byle czego nie tykam. 

No ty to chyba głównie byle co łykasz, można po twoim poście zauważyć. Do wybrednych raczej nie należysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamster
53 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

No i co w tym złego? Jeśli ma się wiele do zaoferowania to i wiele można wymagać 🙂

Byle czego nie tykam. 

byle czego czyli co to w twoim mniemaniu jest? jak określasz wartości u człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas pokaże
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawe co masz na myśli pisząc wiele hehe

cycki i doope, bo co innego może mieć płytka pustaczka, pewnie jeszcze młoda i nie znająca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opływać w luksusy
33 minuty temu, Gość żenada napisał:

ja też wolałabym mieszkać w luksusie , niż z jakimś dziadem na kopę z całą jego rodziną.

taaa wszystkie chcą żyć w luksusie z pełną obsługą pałacu, jesteście płytkie materialistki, szkoda mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość opływać w luksusy napisał:

taaa wszystkie chcą żyć w luksusie z pełną obsługą pałacu, jesteście płytkie materialistki, szkoda mi was

Jesteś nienormalny z tymi zalami wiecznymi. Powtarzasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opływać w luksusy
20 minut temu, Gość Gość napisał:

A czego chcą faceci? Modelki z Dubaju oczywiście tylko z wyglądu ale mentalność żeby miała jak pensjonarka tyle że nie w łóżku. Każdy chciałby luksusow i piękna ale to będzie mieć 5 procent ludzkości a reszta będzie musiała zadowolić się szarościa i przeciwnościa bo takie jest życie więc zakładanie takich tematów świadczy o braku mózgu. 

jak to "zadowolić się"?, chcesz bogactwo to masz 2 wybory: ukraść lub stworzyć go przez wyzysk, która opcja dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opływać w luksusy
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jesteś nienormalny z tymi zalami wiecznymi. Powtarzasz się.

to tak jak ty, hajs ci mózg wyżarł, masz poważny problem z psychiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość opływać w luksusy napisał:

to tak jak ty, hajs ci mózg wyżarł, masz poważny problem z psychiką

A kto ci napisał że mam jakikolwiek hajs? Masz coś z głową i pierdòlisz trzy po trzy kocopoly dzień w dzień. Żyjesz jakimiś stereotypami że każdy bogaty kradnie albo wyzyskuje bo sam masz gòwno dlatego ból wyzera ci dupsko. Pewnie dodatkowo jesteś bezrobotnym leniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opływać w luksusy
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A kto ci napisał że mam jakikolwiek hajs? Masz coś z głową i pierdòlisz trzy po trzy kocopoly dzień w dzień. Żyjesz jakimiś stereotypami że każdy bogaty kradnie albo wyzyskuje bo sam masz gòwno dlatego ból wyzera ci dupsko. Pewnie dodatkowo jesteś bezrobotnym leniem.

masz chciwość na hajs a to już zguba sama w sobie, pozatym jesteś niemiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość opływać w luksusy napisał:

masz chciwość na hajs a to już zguba sama w sobie, pozatym jesteś niemiła

A po czym wnosisz? Przeczytaj swój temat i zastanów się czy ty jesteś miły dla innych. Zarzucanie komuś swoich schiz i oczekiwanie czegoś miłego jesy czysta hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona

Ja na szczęście znalazłam kasiastegi faceta. Zarabia powyżej 10 tys na miesiąc, ma wybudowany dom i rozpieszcza mnie jak księżniczkę. Każdej kobiecie życzę tego, bo jesteśmy tego warte!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec do palca

😁 urocze te Wasze wpisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Zadowolona napisał:

Ja na szczęście znalazłam kasiastegi faceta. Zarabia powyżej 10 tys na miesiąc, ma wybudowany dom i rozpieszcza mnie jak księżniczkę. Każdej kobiecie życzę tego, bo jesteśmy tego warte!!! 🙂

Jesteście tego wartę? XD Co masz do zaoferowania prócz dupy? XD Wykształcenie? Pasje? Prace? zainteresowania? wiedza?  Mnie okłamiesz, ale zastanów się co byś była warta bez tego swojego kasiastego księcia. 

Człowiek staje się "warty czegoś", przez swoje czyny, a nie przez to z czym między nogami się urodził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jesteście tego wartę? XD Co masz do zaoferowania prócz dupy? XD Wykształcenie? Pasje? Prace? zainteresowania? wiedza?  Mnie okłamiesz, ale zastanów się co byś była warta bez tego swojego kasiastego księcia. 

Człowiek staje się "warty czegoś", przez swoje czyny, a nie przez to z czym między nogami się urodził. 

😂 😂 😂 

Wykształcenie wyższe mgr, do tego podyplomowka. Ciekawa praca zgodna z wykształceniem. Jestem serdeczna osoba, chętnie wyslucham i doradze, bardzo przyjazna. Chodzę na siłownię  i basen. Jetsem dobrym człowiekiem. Pomagam tym, którzy tego potrzebują, o ile jestem w stanie pomóc. Nic więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Sugerujesz, ze mężczyźni szukają możliwie biednego, trudnego i niewygodnego życia, koniecznie z biedna, podstarzała i otyła partnerka? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×