Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myszkaaa88

Lubi, nie lubi?

Polecane posty

Gość Myszkaaa88

Kochani, pomóżcie ☺ Ja 30 on 38 lat. Spotykamy się od 2 miesięcy. On sie starał, kontakt byl nieprzerwany, wymiana wiadomosci non stop, spotkania, zalezalo mu. Tydzień temu po raz pierwszy poszliśmy do łóżka. Przyznaje ze nie było to wyjatkowo udane zblizenie i szczerze, gdyby urwał sie kontakt, nie zdziwilabym sie i nie plakalabym zbytnio. Od tego czasu on mocno sie zdystansowal, ale kilkakrotnie inicjowal kontakt. Było to tylko kilka wiadomosci, zawsze z jego inicjatywy, ale z mocno wyczuwalna zmiana i dystansem. Zero propozycji spotkania. Pytanie - o co mu właściwie chodzi? Jesli nie chce kontynuować to po co to ciągnie w taki dziwny sposób? Jest bardzo wycofanym dacetem i trudno mu mówić o uczuciach, ale czy to coś tłumaczy? Ma ktoś pomysł? Jest fajnym facetem i chciałabym mu dać szanse, ale nie wiem czy jest na co czekać. Ma ktoś pomysl po co mężczyzna trzyma taki dziwny kontakt jeśli nie chciałby kontynuować znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaaa88

To chyba nie ma znaczenia w sprawie? 🙂 M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po przeczytaniu posta nasunął mi się wniosek, że on chce żebyś wykonała ruch w jego stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaaa88
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Po przeczytaniu posta nasunął mi się wniosek, że on chce żebyś wykonała ruch w jego stronę. 

Dziękuje za spostrzeżenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Myszkaaa88 napisał:

Dziękuje za spostrzeżenie 😉

Na to wygląda. Pisałaś, ze to nie bylo wyjatkowo udane, moze on zdaje sobie z tego sprawe. Zdystsnsowal się po tym, ale inicjuje kontakt nie urwal go, więc mu zalezy, ale czeka na twoj ruch. Jesli tobie zalezy to daj mu szanse. On jest teraz niepewny, stad ten dystans ale chcialby kontynuowac wiec trzyma kontakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaaa88
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Na to wygląda. Pisałaś, ze to nie bylo wyjatkowo udane, moze on zdaje sobie z tego sprawe. Zdystsnsowal się po tym, ale inicjuje kontakt nie urwal go, więc mu zalezy, ale czeka na twoj ruch. Jesli tobie zalezy to daj mu szanse. On jest teraz niepewny, stad ten dystans ale chcialby kontynuowac wiec trzyma kontakt. 

Ślicznie dziękuję! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkolek

Niepewność, tak to wygląda. Jakby nie chciał to by zniknął całkiem. Chyba ze ktoś ma inne zdanie? Mi tak moj teraz maz na poczatku zrobil... chcial prsemyslec to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
11 godzin temu, Gość Myszkaaa88 napisał:

To chyba nie ma znaczenia w sprawie? 🙂 M.

małgosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×