Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

jestem przegrywwm jezeli siedze teraz w pracy?

Polecane posty

Gość Prawda

Jeśli jesteś lekarzem czy biznesmanem to nie jestes przegrywem. 

Jeśli dajesz się rznac w święta za wielkie G to tak, tani przegryw 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak jak każdy kto musi pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie jestem biznesmenem, mam jakies 18 zl za godzinę na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

No za to to sie rodziny nie wykarmi... Kobiecie nie zaimponuje. Szukaj innej pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Ona napisał:

No za to to sie rodziny nie wykarmi... Kobiecie nie zaimponuje. Szukaj innej pracy 

3500 na rękę to malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

3500 na rękę to malo?

Dej bo mnie się należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

3500 na rękę to malo?

A dużo? Wynajęcie mieszkania, wraz z rachunkami w normalnym mieście to ok. 2000 zl, karnety na basen, siłownię itp. Ok. 400 zl przy dwóch osobach, wyjsc do restauracji wypada chociażby ze 2 razy w tygodniu, więc kolejne 500 zl, na weekend wyjechać choć jeden... Do tego chciałoby się mieć piękna Panią... I gdzie pieniążki na zabiegi? Mezoterapia? Hifu? Lipoliza? Masaże? Paznokcie? Fryzjer? Nie mówiąc o tym, ze ma jedzenie nic nie zostaje. Cała prawda o Polakach - nie stać was nawet na jedzenie a modelki byście chcieli!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Atrakcyjna napisał:

A dużo? Wynajęcie mieszkania, wraz z rachunkami w normalnym mieście to ok. 2000 zl, karnety na basen, siłownię itp. Ok. 400 zl przy dwóch osobach, wyjsc do restauracji wypada chociażby ze 2 razy w tygodniu, więc kolejne 500 zl, na weekend wyjechać choć jeden... Do tego chciałoby się mieć piękna Panią... I gdzie pieniążki na zabiegi? Mezoterapia? Hifu? Lipoliza? Masaże? Paznokcie? Fryzjer? Nie mówiąc o tym, ze ma jedzenie nic nie zostaje. Cała prawda o Polakach - nie stać was nawet na jedzenie a modelki byście chcieli!!! 

Karnety i silownie to mam za darmo w ramach pracy mam darmową opcje, jeśli chodzi o mieszkanie jak sie wynajmie we dwoje to spoko. Nie uważam że duzo ale niewiele ludzi zarabia wiwcwj, mam szansę zwiększyć zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

nie słuchaj trolli i panienek którym się nie chce pracować. jak na Polskę to całkiem dobre zarobki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można mieć kochaną i piękna kobietę w dobrej cenie, hah sama mnie taka poderwala, wygląda jak Pani jak najbardziej ale ceni sobie miłość nie luksusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Tez pracuje i nie jestem przegrywem. Dziś pracuje, a za to innego dnia będę mieć wolne. Bez różnicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam to szczęście ze nic nie robice dzis w robocie, placa mi za obecnosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×