Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkk

Seks mam wtedy,gdy ja inicjuję

Polecane posty

Gość kkk

Jest do dla mnie przykre, czuję się jak ...ka,chciałabym aby mój facet dążył do pieszczot ,zbliżeń ale tego nie ma,zazdrości w nim tez nie odczuwam,doszłam do wniosku że jestem jemu obojetna,😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
1 godzinę temu, Gość kkk napisał:

Jest do dla mnie przykre, czuję się jak ...ka,chciałabym aby mój facet dążył do pieszczot ,zbliżeń ale tego nie ma,zazdrości w nim tez nie odczuwam,doszłam do wniosku że jestem jemu obojetna,😞

może słabo się starasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfse

Ja mam tak samo, tyle że od tej drugiej strony - jestem facetem. Częste rozmowy, prośby, prowokacje, nic nie pomaga i najgorsze jest to, że wiem, że nie pomoże... Dochodzi do tego, że sam już nie staram się tak jak kiedyś. i tak naprawdę to mam świadomość, że jak trafię na kogoś, która potrafi inicjować, to pewnie skorzystam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tez właśnie siedzę w kuchni i przegladam kafe.  Maz smacznie chrapie a mnie az skreca. Ostatni raz seks byl nie wiem moze miesiac temu. A wygladalo to tak ze mu postawiłam i ujechalam. Prawie zgwalcilam. Żenada.  Ileż można się prosic? Powiedzialam koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Haha też właśnie przeglądam kafe ,seks skończył się 45 min temu. Zanim zaczęliśmy mąż zaczął całować ,dotykać. Wzięłam szybką kąpiel i wzięłam się za mojego pana . Niestety skończyło się na pieszczotach z mojej strony z ,których mój mąż był strasznie zadowolony. Niestety ja nic nie otrzymałam z jego strony.Strasznie mi przykro,że muszę teraz to zrobić sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×