Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy jak podoba wam sie chłopak to boicie się z nim rozmawiac?

Polecane posty

Gość Skarb

Że mnie nie zechce i odrzuci. Ja mam paranoję. Z każdym innym normalnie mogę a tak to jakiś koszmar. Szkoda że jest mało takich wyrozumiałych jest żeby zaakceptowali moje początkowe jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Skarb napisał:

Że mnie nie zechce i odrzuci. Ja mam paranoję. Z każdym innym normalnie mogę a tak to jakiś koszmar. Szkoda że jest mało takich wyrozumiałych jest żeby zaakceptowali moje początkowe jazdy.

A jak widzisz że mu się podobasz to skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarb

Widocznie jestem tak przejęta sobą że nie widzę 😉. Poza tym nie interesowały mnie nigdy związki przelotne i pewnie potrzeba czasu żebym się przekonała i uspokoiła 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarb

Żeby mieć pewność że nie zniknie jak tylko się otworze na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Skarb napisał:

Widocznie jestem tak przejęta sobą że nie widzę 😉. Poza tym nie interesowały mnie nigdy związki przelotne i pewnie potrzeba czasu żebym się przekonała i uspokoiła 😁

co można zrobić żeby osmielić kobietę w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarb
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

co można zrobić żeby osmielić kobietę w takiej sytuacji

Pokazać w jakiś sposób że może na ciebie liczyć. I że nie masz żadnych innych na boku. Bo już tacy do mnie startowali co się chwalili że mają inne też do spotykania. Taki jest od razu skreślony. Po prostu nie bądź głupkiem ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarb

Jak tego nie doceni to szukaj gdzie indziej bo najwyraźniej jej nie zależy. Wasze upodobanie zimnych svk nie jednej dobrej dziewczynie zrylo psychikę. Musi mieć pewność że się nią nie zabawisz jak lalką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

co można zrobić żeby osmielić kobietę w takiej sytuacji

Wrażliwi ludzie obawiają się zranienia tym bardziej jeśli są po przejściach i wiele wycierpieli. Kobieta, aby zaufała męzczyźnie musi poczuć się bezpiecznie, musi poczuć że ma w nim oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Wrażliwi ludzie obawiają się zranienia tym bardziej jeśli są po przejściach i wiele wycierpieli. Kobieta, aby zaufała męzczyźnie musi poczuć się bezpiecznie, musi poczuć że ma w nim oparcie.

Jestem trochę szorstki z natury chociaż w sercu wrażliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×