Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Cukrzyca ciążowa to zagrożenie porodem przedwczesnym?

Polecane posty

Gość Gość

Moja lekarka uświadomiła mnie że mając cukrzyce ciążową jest się narażonym na poród przedwczesny. Czy jest tu jakas mama która miała cukrzyce i urodziła faktycznie przed terminem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przenosilam oboje dzieci. Jak bedziesz przestrzegac diety i pilnowac cukrow to wszystko bedzie ok, cukrzyca w ogole nie wplynie na dziecko. Moze byc tak, ze lozysko sie będzie szybciej starzec, ale to tez nie powinno miec duzego wplywu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghj

Ja miałam cukrzycę ciążową i urodziłam normalnie w 39 tygodniu syna 4,5 kg przez cc,nie przestrzegałam w ogóle diety, obecniesynek ma 3 latka, jest zdrowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

Różnie bywa. Miałam cukrzycę i cesarkę w 35 tygodniu. Koleżanka miała cukrzycę i ciążę donoszoną. Obie brałyśmy insulinę. Faktem jest, że cukrzyca to powikłanie, którego nie wolno lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrożonka

Zależy. Żona kuzyna miała cukrzycę w obu ciążch i miała dwie cesarki dzieci urodzone o czasie z dobrą masa. Tyle,że te druga cesarkę miała,bo lekarz powiedział, że skoro miała już raz to nie powinna rodzić naturalnie. To głupota jak dla mnie. Obie ciąże bez komplikacji czy ogólnie powodu do cesarki,sama o nią nie prosiła, lekarz na wizycie zapisał tylko,że trzeba ,bo już raz miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

U mnie łożysko chyba szybciej sie zestarzalo bo ostatni tydzien przed porodem ktg nie wychodzilo jak trzeba. Trafilam do szpitala i zrobili mi cc na zimno bo w drugim dniu na oddziale ktg pokazalo bodajze 40 uderzeń serca. Urodzilam 5 dni przed terminem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakaka

Mialam zdiagnozowana cc, bez insuliny, diete trzymalam srednio bo kontrolowalam cukry i nie skakaly. Poród indukowany w 40tc, przy cukrzycy grozniejsze jest przenoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Ghj napisał:

Ja miałam cukrzycę ciążową i urodziłam normalnie w 39 tygodniu syna 4,5 kg przez cc,nie przestrzegałam w ogóle diety, obecniesynek ma 3 latka, jest zdrowy. 

Nie chwal się głupotą bezmyślna babo bo jeszcze ktoś weźmie z Ciebie przykład. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×