Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka1987

gdy on ma "za dużo " koleżanek

Polecane posty

Gość Majka1987

Mamy po 31 lat i znamy się od października, nei mieszkamy razem ,ale już padły deklaracje ,że kochamy się .. Związek w sumie mamy udany ,ale jak wszędzie wzloty i upadki -docieramy się. Mój facet jest bardzo lubianą osobą, ma dużo znajomych a część z nich miałam okazję poznać. Nie przeglądam mu telefonu itp ,ale czasami kątem oka widzę,że ktoś pisze..a piszą jakieś " koleżanki" . Pojęcia nie mam co bo tego nie czytam ,ale dziwne bo nie poznałam ich a widzę ,ze kontakt mają regularny. Czasami też ktoś zadzwoni ...raz odbierze a innym razem nie ...bo nic ważnego. Naliczyłam ich ze 4 . Jak się zapytałam mówiąc ,że trochę dziwne mówi że normalne przecież,że znajomi piszą. Nie sądzę żeby ię potajemnie z nimi spotykał. Z drugiej strony on też nie sprawdza i nie pyta kto i po co do mnie pisze. Jak wyszłam na piwo z samymi kolegami dymu nie było o to ..dlatego też nie chce być ta złą stroną  i mu zabraniać. 
Czy coś ze mną jest nie tak ? Bo wydaje mi się ,że to trochę dziwne żeby facet miał tyle koleżanek online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Tak, myślę, że coś z Tobą nie tak. To, że nie jesteś zbyt kontaktowa i nie masz znajomych, nie oznacza, że inni nie mają.
A chciałabyś żeby był dym o to, że wychodzisz ze znajomymi? 
Naprawdę myślisz, że wszystkie związki po pół roku zaliczają jakieś "upadki"? Nie można się "dotrzeć" w bardziej cywilizowany sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

P.s. Jeśli są to znajomości z drugiego końca Polski z na przykład gier internetowych albo koleżanki ze szkoły, to raczej nie jest dziwne, że ich nie poznałaś. A jeśli ktoś ma np. 500 znajomych z widzenia, z którymi się od lat spotyka na jakichś rajdach raz w roku, ale kontakt z częścią z nich ma, to też uważasz, że to dziwne, że ich nie poznałaś i chciałabyś na przykład co weekend odwiedzać jedną sztukę w celu zapoznania? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest tak pięknie, więc.... trzeba poszukać problemów.

Typowa pusta baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1987

no dlatego pytam na forum a nie robie mu dym. Chciałam zobaczyć jak to inni z boku widzą. Ja pierwszy raz jestem w związku gdzie facet ma tyle koleżanek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raz jedna ameba pyta się o fejsa i znajomych, powiedziałem mam same prostytutki,  ameba taka podekscytowana duże oczy, bardziej ją podeksytowalem,  powiedziała amebowi przedszpiegi. Ameba poruszyła temat za jakiś czas, przecież  ty tam jesteś.  Skończył się temat. 

Tak do dziś wciskam amebom amebkowi kity. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepsze jest jak z kimś tutaj dłużej popisze normalnie, zaraz tą osobę hejtują, ta osoba nie jest nic winna ani ja.  Tak latają  po osobach używając chamstwa z obory. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×