Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI

Złodzieje

Polecane posty

Gość KIKI

Zamawiałam kilka razy ubrania na vubu.pl i wszystko było nawet ok. Ciuchy nie są tak szałowe jak na zdjęciach, ale da się je nosić. Zwłaszcza za te ceny.  Oczywiście trzeba zwracać uwagę na terminy dostaw poszczególnych modeli. Ostatnio złożyłam zamówienie,  i niestety musiałam je w całości odesłać.  Wypełniłam i wysłałam elektronicznie odstąpienie od umowy zawartej na odległość , jeszcze w dniu odbioru, gdy przymierzyłam wszystkie ciuchy , okazało się, że nie leżą tak jakbym chciała. Zapakowałam je jak chińską porcelanę i odesłałam kurierem w dniu następnym. Od 2 tygodni ani wisu ani słychu w temacie zwrotu wpłaconej kwoty za zamówienie. Dowiedziałam się od znajomej,że nie mam szans na oddanie mi pieniędzy, że to złodzieje. Złożyłam więc nowe zamówienie, zaznaczyłam przy każdej zamawianej rzeczy, że jest to do rozliczenia z moim poprzednim zamówieniem o nr .....za które nie zwrócono mi jeszcze pieniędzy.          I co zrobili w vubu ???? Nadali paczkę za pobraniem. Nie odebrałam. I teraz będę musiała oddać sprawę do Rzecznika Spraw Konsumenckich. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Tak samo ma sie sprawa z Kameleon butik, zlodziejka ktora nie oddaje kasy tygodniami i udaje ze nie widzi wiadomosci. Coraz wiecej tych "butikow" co ściągają ciuchy z aliexpress, wystawiaja za 10 razy wiecej i maja w dupie klienta bo wiedza ze ich ciuchy to szmelc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×