Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamamamamaamam

Mój facet w święta wypomniał mi wage

Polecane posty

Gość Gość

Są osoby bardzo szczupłe, szczupłe, normalne, okraglejsze, ale jeszcze z wagą w górnych granicach normy, potem idzie nadwaga, następnie otyłość różnych stopni. Autorka należy do tych okraglejszych w górnych granicach normy. Dziewczyno, jeżeli chcesz schudnąć to tylko dla siebie a nie dla faceta. Teraz ci się każe odchudzać a za chwilę powie, że masz zmarszczki albo piersi nie takie i wysle cię na operację plastyczną. Jeżeli ty czujesz się dobrze  ze swoją wagą i się  sobie podobasz to ok. Natomiast jeśli czulabys się lepiej trochę lżejsza to się odchudzaj. Ale mądrze, z głową , powoli, żebyś nie wpadła w jakąś chorobę i tylko i wyłącznie dlatego, że ty tego chcesz a nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby jakiś patyczak wytknal mi wagę za mała bądź za dużo to bym go chyba wysmiala. Sam leniwy jak autorki a smie komuś wytykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby jakiś patyczak wytknal mi wagę za mała bądź za dużo to bym go chyba wysmiala. Sam leniwy jak autorki a smie komuś wytykać.

No właśnie, pisałam o tym wyżej . Leniowi się nie chce wyrzeźbić mięśni na siłowni a autorce wytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka_mercurego
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czy istnieją naukowe dowody na grube kości? I jak to się mierzy? 

ponoć mierzy się obwód nadgarstków. poniżej chyba 15/ 17 cm to drobnokościstość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
Dnia 23.04.2019 o 20:30, Gość Mamamamamaamam napisał:

Mam 30 lat, mój metabolizm bardzo spowolnił, w czasach liceum ważyłam 55 kg niezależnie od tego co jadłam.. poza tym biorę tabletki antykoncepcyjne i moje ciało z biegiem lat się po prostu zmieniło . On jest ode mnie 12 lat starszy, bardzo dba o swój wygląd, często fryzjer solarium itp. może uznał że nie pasuje do niego 

powiedz mu,ze czas na zmianę, poniewaz tabletki wpływają na gospodarkę hormonalną u kobiety co wczesniej czy pózniej wplywa na przemianę materii wiec czas by jasnie pan zaczął uzuwać prezerwatyw w końcu musi byc zmiana a ogólnie tto kopnij ...a w d.upę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari

O jeju, a on to pewnie przypakowany model

co za facet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

facet wykorzystuje cie seksualnie i nic wiecej nie ma tu miejsca na zadne uczucia, niech płaci i idzie do k.uref

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość gosc napisał:

facet wykorzystuje cie seksualnie i nic wiecej nie ma tu miejsca na zadne uczucia, niech płaci i idzie do k.uref

Dokładnie. Jest z Toba dla seksu i z wygody i nie zdziwie się jeśli szuka innej np. w internecie, ma konto na profilu randkowym. Mimo ze ze 12 lat starszy to marzy mu się jeszcze mlodsza od Ciebie antylopa z idealna figura, tylko nie jest pewny czy taka znajdzie bo sam nie jest Adonisem ani taki najmłodszy...wiec siedzi z Toba ale jakby mu się trafiła ,,lepsza" opcja to Cie zostawi. Miej honor kobieto i kopnij go w d...e! Inaczej on Cie kopnie prędzej czy później lub zostanie łaskawie ale będzie zdradzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Jest z Toba dla seksu i z wygody i nie zdziwie się jeśli szuka innej np. w internecie, ma konto na profilu randkowym. Mimo ze ze 12 lat starszy to marzy mu się jeszcze mlodsza od Ciebie antylopa z idealna figura, tylko nie jest pewny czy taka znajdzie bo sam nie jest Adonisem ani taki najmłodszy...wiec siedzi z Toba ale jakby mu się trafiła ,,lepsza" opcja to Cie zostawi. Miej honor kobieto i kopnij go w d...e! Inaczej on Cie kopnie prędzej czy później lub zostanie łaskawie ale będzie zdradzał. 

i Kulczykiem też pewnie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka uciekła stad bo pewnie nie takich odpowiedzi się spodziewała, przeciez i tak nie zostawi misia. Cóż, zatem to on ja zostawi predzej czy później, na 99%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×