Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michalina2333

Moja przyjaciółka wciąż wraca do byłego

Polecane posty

Najbardziej na świecie denerwuja mnie pary, ktore wciaz sie kontroluja. On kontroluje ja, nie moze nigdzie wyjsc, a ona go. Tyle ze on moze sobie wychodzic gdzie chce a moja przyjaciolka nie moze wyjsc nawet na kawe. Mamy 18 lat, zamiast pogadac o plotkach ona wciaz matwi sie gdzie on jest lub pisze z nim przez telefon tlumaczac sie o ktorej bedzie w domu, gdzie jest, z kim, dlaczego ze mna, ze zlamala"zakaz", ze na pewno idziemy na podryw.. Uwazam, ze to nie jest normalne i bardzo irytujace. Co wiecej ... rozstaja sie i znow to samo ! 

W trakcie rozstania on wyzywa ja, jednoczenie kontroluje kazdy ruch. Najgorsze jest to ze ona sie daje, mowi " ja juz z nim nie bede, na pewno nie!! To juz oficjalny koniec. praiwe nie piszemy" a nastepnego dnia widze na [prtalach spolecznosciowych jak sie swietnie razem bawia i pisza " slodziaczku jestes sliczna" itd. To juz ktorys raza i teraz znow nie mozemy sie spotykac. Ja mowie ze on jest do dupy a ona nadal za nim leci i mowi ze nie umiem dawac rad(?)..

Czy wy tez znacie takie osoby?

Co nastepnym razem mowic w takiej sytuacji?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykład ujemny

byłem w takim związku, chyba z 10 razy się rozchodziliśmy i schodziliśmy, ale w końcu nie wypaliło, to jest toksyczny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym wieku to jeszcze normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×