Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gjkn

Faceci gdybyście mogli wybrać

Polecane posty

Gość Gjkn

to wolelibyscie mieć kobietę dziewice czy doświadczoną i dlaczego. Czy są faceci którzy byliby zadowoleni ze są pierwszym swojej kobiety i nie muszą sobie wyobrażać ja z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gjkn napisał:

to wolelibyscie mieć kobietę dziewice czy doświadczoną i dlaczego. Czy są faceci którzy byliby zadowoleni ze są pierwszym swojej kobiety i nie muszą sobie wyobrażać ja z innymi?

Ja mam dziewicę i już wiem, że wolałbym doświadczoną. Dziewica ma często swoje idealistyczne wyobrażenie seksu, w którym nie ma miejsca na bardziej wyszukane eksperymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc

nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieć dziewice to naprawde fajna sprawa. Dotrzec tam gdzie nie dotarl nikt, byc tym pierwszym ktory pokaze, poprowadzi, nauczy... i nawet jesli nie bede tym ostatnim to bede w pamieci juz do konca :-D

Bycie kolejnym wg mnie jest mniej intrygujace, mniej romantyczne ale... ma swoje plusy :) 

Ale wolabym dziewice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Małorolny napisał:

Mieć dziewice to naprawde fajna sprawa. Dotrzec tam gdzie nie dotarl nikt, byc tym pierwszym ktory pokaze, poprowadzi, nauczy... i nawet jesli nie bede tym ostatnim to bede w pamieci juz do konca 😄

Bycie kolejnym wg mnie jest mniej intrygujace, mniej romantyczne ale... ma swoje plusy 🙂

Ale wolabym dziewice 

Oby takich facetow jak najwiecej,,, moge wiedziec ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 42 lata i uwielbiam sex. Jednak nie miałem okazji mieć dziewicy. Starsze i doświadczone kobiety potrafią zrobić facetowi naprawdę dobrze. No a młode uwielbiają eksperymenty . Takie są moje wnioski z doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×