Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak szybko zaszłyście w ciążę?

Polecane posty

Gość Gość

Jak szybko po skończeniu antykoncepcji hormonalnej zaszłyście w ciążę i jak długo ją wcześniej brałyście? Czy jest możliwe zajście w ciążę, tydzień po skończeniu brania tabletek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucka

Zaszłam praktycznie od razu od odstawienia, nawet lekarz się dziwił. Brałam 14lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

6 lat brania tabletek, zaszłam rok po odstawieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimi

3 lata i zaszłam w pierwszą ciążę 11 miesięcy po odstawieniu. Lekko nie było. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka

5 lat brania tabletek, potem lekarz stwierdził, że już trochę długo je biorę więc zrezygnowałam na rzecz gumek, bo i tak chcieliśmy za niedługo mieć dzieci. Po 3 miesiącach używania gumek uznaliśmy, że bierzemy się do roboty i wyszło za pierwszą próbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po 10 latach z małymi przerwami w pierwszym cyklu starań.  Kolejne 2 ciążę też w pierwszych cyklach,  ale już bez tabletek  wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pół roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula

ja używam antykoncepcji naturalnej, cyclotest myway, za pomoca temp ciała sprawdza mi kiedy mam dni  płodne, jakie sa szanse na zajście itp, mega pomocne, tabletki mi nie służą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okmnbvfdsxc

Pierwsza ciąża - wpadka, nie bralam tabletek anty prawie rok wtedy, były gumki, ale... zawiodło. mialam 25 lat wtedy, ale płakałam, masakra :/  dziś córka ma 12 lat  a ja jestem bardzo szczęśliwa. mąż też.

Druga ciąża - planowana, pigułki (mini) były stiosowane prawie 2 lata,  starania zaczęte 3 miesiące po odstawieniu, zaszłam po 4 miesiącach, ale stracilam tamtą ciążę w 15. tygodniu.  2012 rok. mialabym już 7-letnie, drugie dziecko, ale cóż.

Moja siostra - mając PCOS  - zaszła w drugim miesiacu starań!!!!!!!!!!!!! i to na dodatek mając 33 lata wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×