Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolega się boi

Koniec świata - kiedy na pewno będzie ?

Polecane posty

Gość Kolega się boi

Moja dzielnice zaczęły pustoszyć jakieś dziwne klęski żywiołowe . Huragan przewrócił huśtawki i powyrywał gałęzie .. Wcozraj nie mieliśmy przez chwile prądu .. W mojej okolicy jest straszny smród ... Wylatuje on z trawy ! JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO MIASTO I NIEBO PODCZAS KOŃCA ? Czy mój kolega umrze ? :-; Polibilem go , mimo ze jest okrutny i bije ....A jak będzie koniec świata to on będzie cierpiał .... Nie chcę tego   

 

Chyba się .... w Nim zakochałem . To , ze smierdzi jak mrówkojad jest nawet sweet . Te jego kręcone włosy i oczy ;-; i stare , śmierdzące dresy ,... Jego zapach z ust przypomina wodór < 3 Taki stęchły słodko kwaśny odór . Zeby mogę mu wstawić z painta i pomaluje je 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DATA końca

00 oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq

za 10 tysięcy lat kiedy ziemia zostanie zalana przez wode a słońce zgaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq

co 400 lat woda podnosi sie o 15 metrów to sobie oblicz sume lat o zobaczysz co zostanie zalane i tak obliczasz sobie regiony patrzysz na mapie co zniknie słońce w okresie kurczenia się obłoku międzygwiazdowego Słońce znalazło się na ciągu głównym. Przez 4,6 miliarda lat Słońce zwiększyło swój promień od 8 do 12%, oraz jasność o ok. 27%. Zawartość wodoru w jądrze młodego Słońca wynosiła ok. 73%, obecnie już tylko 40%. Gdy zapasy wodoru wyczerpią się, co nastąpi za mniej więcej kolejne 5 mld lat, Słońce zmieni się w czerwonego olbrzyma i prawdopodobnie pochłonie trzy najbliższe sobie planety, po około miliardzie lat odrzuci zewnętrzne warstwy i będzie zapadało pod własnym ciężarem przeistaczając się w białego karła. Według hipotez, przez wiele miliardów lat będzie stygło, aż stanie się czarnym karłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×