Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arek

Obsługuję kuzynkę

Polecane posty

Gość Arek

Kuzynka,  córka ciotecznej siostry mamy, jest mężatką, mieszka trzy bloki dalej, ma 27 lat,  męża tirowca najczęściej poza domem za granicą i trzyletnią córeczkę.Ja mam 20 lat i od tamtego lata  jest moją kochanką,a może ja jej kochankiem.Sypiamy razem prawie co weekend,jak mała jest u dziadków a jej mąż w trasie.Wczoraj wieczorem wyjechał i noc spędziliśmy na ostrym seksie.Wszystko było ok,ale nad ranem trochę mnie zszokowała mówiąc, że może odstawi tabletki, bo by chciała mieć ze mną dziecko. A jak nie powie mi,że nie bierze tabletek, ja będę kończył w niej jak zawsze,zajdzie w ciążę,jej mąż nabierze podejrzeń i zrobi testy? Afera będzie na całą rodzinę i całe miasto.Układ z nią na seks jest zajebisty, ale może czas się wycofać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol

No będzie afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary spylaj z tego układu, babki są emocjonalne mogła się w tobie zakochać i chyba masz już problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiej chlopie byle szybciej i byle dalej. 

Mysl ta gorna glowa i zakoncz ten zwiazek. Czas na nowe dziurki 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajnie że masz taką kuzynkę,którą możesz ruchać do spuszczenia się w cipkę,chciałbym taką.Też mam 20 lat i dopiero raz byłem ze swoją dziewczyną w łóżku.Jej i mój pierwszy raz. Było to tak spontanicznie , że byliśmy się ciąży, ale wszystko ok.Teraz planujemy wspólny wyjazd do pracy za granicę na wakacje,to pewnie będzie więcej okazji,bo chcemy tego,ale warunki nie pozwalają. Tylko oczywiście z zabezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Arek napisał:

, ja będę kończył w niej jak zawsze,zajdzie w ciążę

a nie wyjmujesz przed wytryskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

darkeacer: nie, ona dlatego bierze tabletki, że nie chce ciąży a przynajmniej nie chciała dotychczas a poza tym mówi, że uwielbia do końca,te ostatnie mocne pchnięcie i wytrysk w środku, a  także,  że wtedy dobrze czuje mężczyznę.Ja nie ukrywam, że dobrze mi z takim poczuciem komfortu.Nigdy nie wyjmowałem,zawsze do wytrysku, czy to w cipkę, czy w dupcię lub usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Arek napisał:

Ja nie ukrywam, że dobrze mi z takim poczuciem komfortu.Nigdy nie wyjmowałem,zawsze do wytrysku, czy to w cipkę, czy w dupcię lub usta.

być może lepiej jest jej  z tobą niż mężem ale dziecko z kuzynką to nie jest dobry pomysł .....Niektóre kobiety tkwiące w takich układach czasami chcą mieć dzieci z kochankami, z którymi im jest dobrze - zdarzały mi się podobne sytuacje ale nigdy nie doszło do tego, aby faktycznie zdecydowała się na coś takiego. U niektórych instynkt macierzyński jest silny i skierowany wobec tego mężczyznę, którego woli. Być może ona faktycznie się w tobie zakochała i w ten sposób ci o tym mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jesteś pewien, że bierze te tabletki czy może już dawno je odstawiła? Nie chcę straszyć ale różnie to bywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I tak się nie przyzna mężowi że wpadła mężatki to najlepsze kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

I tak się nie przyzna mężowi że wpadła mężatki to najlepsze kochanki

statystyki mówią, że 20% mężczyzn wychowuje dzieci cudzych facetów nie wiedząc o tym (ja to robię ale świadomie, wiem o tym) . Tyle, że teraz na prawdę są doskonałe metody ustalenia ojcostwa i jeśli coś takiego się zdarzy a mąż odkryje zdradę to na pewno będzie się domagał testów i cała sprawa wyjdzie. Pomijam to, że jesteście jednak rodziną i niestety jest większe prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z wadą genetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×