Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawoszka 29

Ciężarne i mamy z Torunia

Polecane posty

Gość Kawoszka 29

Cześć 🙂 czy są tu jakieś dziewczyny z Torunia w wieku 25-35 lat, chętnie ciężarne i młode mamy, które chciałyby się poznać, wyjść wspólnie na kawę, spacer, zakupy a może i babski wieczór:)? Poznajmy się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawoszka 29

Chętne osoby proszę o podanie maila albo propozycje spotkania na forum:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam 21, jestem bezdzietna, dzieci nie planuję, ale chętnie poznałabym koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppp

Jestem mamą rocznego dżentelmena, mam 27 lat. A Ty autorko postu? Napisz coś więcej o sobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppp

Jestem mamą rocznego dżentelmena, mam 27 lat. A Ty autorko postu? Napisz coś więcej o sobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawoszka 29

Mam 29 lat-prawie 😉 jestem w ciąży--też będę mamą chłopca 🙂lubię spokojne wieczory, ale brakuje mi też odrobiny szaleństwa 🙂 Chętnie poznam kogoś nowego, bardzo chętnie kogoś kto jest na podobnym etapie w życiu, ale nie jest to warunek konieczny:) Większość moich dobrych znajomych to już znajomości na odległość, więc dlaczego nie poznać kogoś nowego w realu:)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawoszka 29

Mam 29 lat-prawie 😉 jestem w ciąży--też będę mamą chłopca 🙂lubię spokojne wieczory, ale brakuje mi też odrobiny szaleństwa 🙂 Chętnie poznam kogoś nowego, bardzo chętnie kogoś kto jest na podobnym etapie w życiu, ale nie jest to warunek konieczny:) Większość moich dobrych znajomych to już znajomości na odległość, więc dlaczego nie poznać kogoś nowego w realu:)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×