Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiS robi sobie jaja czy co

Co jest z projektem: "Ustawa o ochronie własności Rzeczpospolitej Polskiej i własności obywateli polskich przed grabieżą żydowską” ?

Polecane posty

Gość PiS robi sobie jaja czy co

Punkt 1.
Zobowiązuje się Radę Ministrów do oświadczenia iż Rzeczpospolita Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom strony żydowskiej odnoszącym się do tzw. własności bezdziedzicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin (Polak)
10 minut temu, StaryLewak napisał:

Ukradli za komuny kamienice i boją się, ze ktoś będzie chciał odzyskać.

Kamienice zostaly spalone i wysadzone miedzy 1939 a1945 rokiem przez Niemcow. Niech sie zglaszaja do Merkel po pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin (Polak)
2 minuty temu, StaryLewak napisał:

Kamienice to przenośnia, w głownej mierze chodzi o ziemię.

Ziemia jest Polska, zydzi podobnie jak cyganie tylko do nasz przywedrowali. Rak zadną pracą nie zbrudzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin (Polak)

Zyd jest jak kleszcz, zeruje tylko z robotniczego potu. Koczowniczy narod oszustow ze wschodniej azji, nic nie rozniacy sie od arabow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin (Polak)
2 minuty temu, StaryLewak napisał:

O i tak właśnie obraz polaków antysemitów. Robić w fabryce kalosze których nikt nie chce nosić i złorzeczyć na lepszych od siebie.

Jakich antysemitow? My po prostu nie chcemy miec z tymi ludzimi nic wspolnego. Niech sobie zyja u siebie a my u siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin (Polak)
2 minuty temu, StaryLewak napisał:

No ja jestem u siebie, czuję się u siebie. A ty z jakiej racji chcesz żeby wyjechał z kraju w którym się urodziłem i oddał obcym ludziom resztki ziemi której polacy nie zdążyli rozkraść mojemu ojcu? Bo nie jestem polakiem? To jest antysemityzm.

Polacy nikomu nic nie ukradli w Polsce, to zydzi przywedrowali do Polski i nas okradali przez cale wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
10 minut temu, StaryLewak napisał:

No ja jestem u siebie, czuję się u siebie. A ty z jakiej racji chcesz żeby wyjechał z kraju w którym się urodziłem i oddał obcym ludziom resztki ziemi której polacy nie zdążyli rozkraść mojemu ojcu? Bo nie jestem polakiem? To jest antysemityzm.

Coś Ci się pomyliło. Jak Polacy mogli coś ukraść, co do nich należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWa

Księgi wieczyste mogą być sfałszowane przez kościół i żydów. Nie takie historie przeżyliśmy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, StaryLewak napisał:

To ze coś może nie znaczy że tak jest paranoiczna antysemitko.

Nie jestem antysemitką  wręcz przeciwnie  czytam dużo  książki  na temat nazizmu czy  Żydów, ale nigdy nie otrzymałam  odpowiedzi na pytanie dlaczego w tylu krajach odbywały się  pogromy dodam że także odbywały się i tyko w Polsce a np na Litwie czy ŁOtwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas

Zyd na calym swiecie nie jast lubiany. Dlaczego, to kazdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, StaryLewak napisał:

"nie jestem antysemitą" tuż po antysemickich stwierdzeniach to stara śpiewka. Nie zamierzam z tobą dyskutować skoro dążysz do zniszczenia mnie tylko ze względu na moje pochodzenie.

I tu się mylisz nad duży szacunek do Żydów dużo czytam na temat tego narodu ale czasami zadaje pytanie gdy czegoś nie rozumiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, StaryLewak napisał:

Albo jest to odwracanie kota ogonem, albo słbo kojarzysz fakty i średnio ci idzie zrozumienie rzeczywistości.

To mnie oświeć, a i jeszcze jedno ja ciebie nie obrażam i to samo oczekuje od rozmówcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

Obrazą jest dla mnie poddanie w wątpliwość żródeł legitymizacji mojej własności, bo jest to zakwestionowanie podstawowych wartości cywilizowanego świata.

Ja nic nie kwestionuje i uważam że Polacy wyrządzili krzywdę Żydom tak podczas okupacji i tuż po jak i w roku 68 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dodam że dziele ludzi na uczciwych i nie, dobrych i złych innego podziału nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, StaryLewak napisał:

"Księgi wieczyste mogą być sfałszowane przez kościół i żydów."

 

No wcale nie kwestionujesz.

To nie moja odpowiedź, nie tylko ja tu pisze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo tutaj większość zionie nienawiścią do wszystkich zapewniam ciebie  nie tylko Żydów lista jest długa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×