Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna

Pytanie do młodszych Panów

Polecane posty

Gość Czarna

Mam 45 lat nie wyglądam na tyle fakt..Obserwuje modny trend na starsze kobiety. Widze zainteresowanie moja osoba Panów w wieku 30 lat 🙂 żonatych kawalerów itp.Co jest ??? Weszłam w wiek taki gdzie nie moge się od nich ogonic 😂😂 Panowie co widzicie w dużo starszych paniach???

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody

Nie jesteście z...ymi feministkami.

Jesteście kobiece, w zachowaniu, ubiorze, prowadzeniu domu.

Chyba już się pogodziliscie z tym że dla mężczyzn jesteście obiektem seksualnym i wam to nie przeszkadza.  Nie ma żadnych " poznaj moje wnetrze" tylko od razu " poznaj moje dziurki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyager

Nie wiem czy podpadam jeszcze pod młodego, bo mam 36 lat, ale z moich wszystkich kobiet, najlepiej wspominam właśnie tę najstarszą - kobieca, naturalna, w sprawach intymnych też wszystko było bardziej naturalne, bez napinania się, a i zwykła rozmowa była przyjemniejsza, bazując na moich doświadczeniach, to dziś wolałbym kobietę co najmniej w moim wieku lub starszą, na pewno nie młodszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz

Szukaja mamus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geri
2 godziny temu, Gość Czarna napisał:

Mam 45 lat nie wyglądam na tyle fakt..Obserwuje modny trend na starsze kobiety. Widze zainteresowanie moja osoba Panów w wieku 30 lat 🙂 żonatych kawalerów itp.Co jest ??? Weszłam w wiek taki gdzie nie moge się od nich ogonic 😂😂 Panowie co widzicie w dużo starszych paniach???

 

 

pewnie stroisz się jak szma-ta i chcesz być zauważona, bo bez męskiego oka na doopie więdniesz jak kwiat, więc po co nawet pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany

Mam 24 lata i szukam dojrzałej kobiety w celutym przyjacielskiej relacji. Czarna, zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Czarna napisał:

Mam 45 lat nie wyglądam na tyle fakt..Obserwuje modny trend na starsze kobiety. Widze zainteresowanie moja osoba Panów w wieku 30 lat 🙂 żonatych kawalerów itp.Co jest ??? Weszłam w wiek taki gdzie nie moge się od nich ogonic 😂😂 Panowie co widzicie w dużo starszych paniach???

 

 

Wiesz co w pierwszej kolejności widzę u 45 letniej kobiety? Rozsądek. Mam dość, bzdur i chorych jazd moich rówieśniczek. Dość akcji z kosmosu itp. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kobieta w wieku 45 lat nauczyła się już rozmawiać o problemach. 

Mam 30 lat.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu ta fantastka zakłada tematy. Nie ma żadnego "modnego trendu" na starsze kobiety. Dla 99 procent młodszych facetów jesteście przezroczyste i aseksualne. Interesuje się wami tylko ułamek procenta liczący na seks z milfem. Czyli zboczeńcy. Właśnie się tu zresztą jacyś zlecieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

Nie kręcą mnie starsze kobiety...

Jestem młodym, przystojnym facetem więc wolę młode i jędrne ciałka. Być może mniej atrakcyjni mężczyźni uderzają do starszych kobiet, bo mają u nich większą szansę na numerek. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×