Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hshhsns

Wypada podczas seksu

Polecane posty

Gość Hshhsns

Mimo stosowania pudrowych prezerwatyw jestem bardzo mokra a on nic nie czuje. Ja tez nie. Ma ok 12 cm w zwodzie. Mieknie mu i opada. Mowi ze nic nie czuje. Zaczelismy sie kochac analnie i oralnie wylacznie ale jest mi przykro. Kupilam sobie wibrator to sie na mnie obrazil. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

Niezle wiadro musi byc z ciebie. Wspolczuje gosciowi. Idz na zwezanie pochwy zanim cie rzuci. Niekotrzy goscie wala co popadnie. No sorry. Na co komu taka luzna. Na rozjechana trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysportowany

Ja z ok. 16 cm we wzwodzie mam czasami problem z partnerką (z ciasną pochwą), gdyż zdarza się, że po chwili moich pieszczot jest tak mokra, że wnętrze pochwy jest po prostu za śliskie na satysfakcjonujący (zarówno dla mnie jak i dla niej) stosunek. Nie dziwię się więc, że przy 12 cm we wzwodzie nie ma odpowiedniej stymulacji. Ja w takiej sytuacji wycieram z zewnątrz ile się da, wsadzam kilka razy dwa palce, za każdym razem wycierając je po wyciągnięciu i po takim zabiegu jest dużo lepiej, a używam klasycznych prezerwatyw.

Poszukaj informacji na temat nadmiernej wilgotności pochwy - może są na to jakieś preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Nie wypada tylko wylata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×