Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalina

miejsca/osiedla do życia w Warszawie

Polecane posty

Gość Kalina

Interesują mnie ciekawe miejsca/osiedla do życia w Warszawie. Szukamy minimum 3 pokoi w okolicach Wilanowa. Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pioter

Z żoną zdecydowaliśmy się na Wilanię Polnordu ze względu na poziom wykonania i estetykę no i oczywiście wszystkie funkcjonalne wytyczne zostały spełnione (u nas bliskość przedszkola, dojazd ok, sporo zieleni). Póki co polecam, wszystko idzie ok. Czekamy z niecierpliwością na zakończenie prac i klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak

Tak, ja też polecam Wialnię i Wiktorię Polnordu, chociaż w tej drugiej nie jestem pewien czy są tak duże mieszkania. Siostra interesowała się ostatnio, oni chcą duże mieszkanie i mówiła, że ta było sensownie. Ja z Brzozowego Zakątka (też polnord) i polecam! Ale chyba tutaj już nie ma takich mieszkań jak piszesz.Z żoną zdecydowaliśmy się na Wilanię Polnordu ze względu na poziom wykonania i estetykę no i oczywiście wszystkie funkcjonalne wytyczne zostały spełnione (u nas bliskość przedszkola, dojazd ok, sporo zieleni). Póki co polecam, wszystko idzie ok. Czekamy z niecierpliwością na zakończenie prac i klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×