Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolezanki55

Jak poznać fałszywa koleżankę

Polecane posty

Gość Kolezanki55

Jak rozpoznać że koleżanka ma zle intencje czy dobre? 

Poznałam ostatnio koleżankę z dwójką dzieci. Ona ostatnio z drugim wpadła ale teraz ciągle opowiada że dobrze ze wpadła bo by się nigdy nie zdecydowała i że teraz się cieszy. Ciągle to mówi mi, i cały czas mówi abym sobie zrobiła drugie dziecko. Gdy ja nie chcę. Mam jedną córkę i mi starczy. Teraz nie wiem jak ja rozkminic. Bo czuje się dobrze przy niej pod względem że daje mi siłę do sprzątania itd jak widzę że ma czysto i sprząta, dużo mnie zaprasza na kawę, miła jest, a z drugiej strony już teraz mniej ale ciągle dopytuje dlaczego nie chcecie dziecka, a będziesz patrzeć na to czy to. Ze córka by miała rodzeństwo. Mówię że mam inne plany, chciałam iść do pracy ale ze ciężko mi znaleźć bo na jedną zmianę ciężko. Mąż mi mówi że ma zle intencje, ponieważ chcę mnie doprowadzić do tego abym była niezalezna znowu od dzieci, bez pracy, bo jeszcze nigdy nie pracowałam. A teraz chyba założę własną działalność bo będę zmuszona bo ciężko mi znaleźć coś na jedną zmianę. I właśnie boję jej się to powiedzieć że zakładam firmę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mama

Jaka jest różnica pomiędzy jej dziećmi i ile ma Twoje dziecko lat?

Ja powiedziałabym jej otwarcie, że zapomniała jaka nie chciała drugiego i tylko, że wpadła namawia kogoś? Powiedz, że dla Ciebie temat skończony i nie chcesz go więcej poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×