Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimis

Matka zapomniała o moich urodzinach

Polecane posty

Gość Mimis

Wczoraj byly i nie zadzwonila. Zadzwonila dzis, bo jej chyba mojw siostra przypomniala. Nie jestesmy w jakis super stosunkach, bo mam do niej pewne żale, ale w dobrych. Widujemy sie na swiata i bez okazji  tez  bo mieszkamy blisko, dzwonimy do siebie itd. Nie zadzwonila bo byla na uniwersytecie trzeciego wieku, a potem z kolezanka na obiedzie... Trochę przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Biedna:( wszystkiego najlepszego:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimis
5 minut temu, Gość Wredna napisał:

Biedna:( wszystkiego najlepszego:*

Dziękuję🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Każdemu się zdarza. Nie bierz tego zbyt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
12 minut temu, Gość Gość Ewa napisał:

Każdemu się zdarza. Nie bierz tego zbyt do siebie.

Każdemu się zdarza? No sorry, ale matka to chyba powinna najlepiej pamiętać, kiedy urodziła własne dziecko, niezależnie od tego, ile to dziecko ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimis

Jak juz zadzwonila to raczyka mi przypimniec, ze za miesiac sa urodziny mojegi siostrzrnca a jej wnyja, tak ze pamiec ma jeszcze niezla jak widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja też kiedyś zapomniała. Zadzwoniła na drugi dzień i jakoś nie zrobiłam z tego afery. Ja też raz zapomniałam zadzwonić na jej urodziny bo akurat strasznie zaganiana byłam tego dnia i po prostu zapomniałam. A jeszcze poprzedniego dnia pamiętałam, ze mama ma jutro urodziny. Z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam świetne relacje z bratem, i wyobraź sobie, że zapomniałam o jego urodzinach w listopadzie, a przypomnialam sobie..w styczniu. W tzw. międzyczasie rozmawialiśmy, meilowaliśmy, a ja miałam zaćmę. Olsniło mnie w styczniu, przeprosiłam, nawet wysłalam mu kartę pocztą. Naprawdę zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mimis napisał:

Jak juz zadzwonila to raczyka mi przypimniec, ze za miesiac sa urodziny mojegi siostrzrnca a jej wnyja, tak ze pamiec ma jeszcze niezla jak widać. 

To trzeba było jej się spytać czemu składa Tobie życzenia dzień po urodzinach?u mnie jest zasada 3 dni przed i 3 dni po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja mieszkam z moja matką, i jakils czas temu jak skoncyzłam 40 lat, to ani jedna osoba, oprócz kuzynki na facebooku, nie pamietała i nawet nie złozyła mi zyczen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×