Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gigi

DeeDee i Gypsy Blanchard

Polecane posty

Gość gigi

Co sądzicie o tej sprawie? Czy kara 10 lat więzienia dla matkobójczyni, zważajac na to w co jej matka z nią zrobiła jest adekwatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

To temat o Otrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota

Oo a ja właśnie oglądam o tym serial "The Act" :) Sprawa bardzo ciężka i trudno mi stwierdzić czy Gypsy zasługuje na tą karę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zall
2 minuty temu, Gość 1234 napisał:

To temat o Otrze?

NIEE lol . sprawdź na youtube "dee deee i gypsy" i obczaj o co chodzi. matka byla chorą psycholką i przez 24 lata wmawiala corce choroby, podrabiala karty leczenia, dziewczynka przeszla mase operacji a byla zdrowa. robila zbiorki na leczenie corki, ktore wcale jej nie bylo potrzebne. corka ja zabila i uciekla wiec nei porownuj tego do maguni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość 1234 napisał:

To temat o Otrze?

Karolina Anna zrobila o tym material:  https://www.youtube.com/watch?v=d98rSC_BS74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosc

Wiem, szmaciury, o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yayy

ta matka gypsy podobno swoja matke   tez zabila.... ale jej nie udowodniono tego chore babsko i biedna gypsy teraz w wezieniu siedzi ale ogladalam wywiad i sama mowila ze w wiezieniu ma wiecej wolnosci niz mieszkajac z matka ktora jej kazala na wozku inwalickim jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kosc napisał:

Wiem, szmaciury, o co chodzi

Boże jaka szkoda, że nikt nie zajarzył tego wyśmienitego żartu, bo ja się na przykład poparskałam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Boże jaka szkoda, że nikt nie zajarzył tego wyśmienitego żartu, bo ja się na przykład poparskałam 😄

czemusmiejecie sie z niepelnosprawnej osoby? a jakby z ciebie sie ktos smial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
5 minut temu, Gość dramat napisał:

czemusmiejecie sie z niepelnosprawnej osoby? a jakby z ciebie sie ktos smial???

Bo mozemy, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Okropne co za dziewczyna za życie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

niejednokrotnie miala szanse na ucieczke badz poproszenie o pomoc. gypsy miala wstretne zycie, matka jej zgotowala niezly los...ale sama gypsy to tez niezla manipulatorka. powinna siedziec dluzej niz 10 lat...  jej chlopak dostal dozywocie bez mozliwosci zwolnienia warunkowego  - on jest chory... ona go zmanipulowala i wykorzystala. Pamietajcie o tym, ze gypsy nie byla chora psychicznie, wiec doskonale wiedziala, co robi.  

oprocz the act  i historii na kanale karoliny anny polecam ten reportaz :

https://www.youtube.com/watch?v=QY6bmLk0M_4&vl=en
 

i warto poczytac najnowsze newsy o gypsy... zareczyla sie w wiezieniu. zero wspolczucia dla nicka, zero zalu odnosnie morderstwa matki. podla wyrachowana ....

 

PS. watek powinien byc w dziale z filmami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Boże jaka szkoda, że nikt nie zajarzył tego wyśmienitego żartu, bo ja się na przykład poparskałam 😄

Ja tez, piękne.. xdxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logan Valentini

Nie da się ukryć, że życie Gypsy było tragiczne. Jej matka z pewnym momencie najprawdopodobniej zabiłaby ją, szukając chorego współczucia. Ale! Ta sprawa nie jest biała lub czarna, ma w sobie wiele odcieni szarości. Gypsy nauczyła się od matki sztuki manipulacji, czego dowodzi jej relacja z Nicholasem. Zastanówmy się, czy te wyroki były sprawiedliwe? I Gypsy, i Nick powinni trafić na zamknięte leczenie. Ewentualnie, oboje zmierzyć z dożywociem lub karą dziesięciu lat pozbawienia wolności. Charles Manson też nikogo osobiście nie zabił… A Gypsy od początku miała zaplanowaną „rolę życia”, czyli zrzucenie wszelkiej odpowiedzialności na Nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

szajbuska jedna i druga chłopa tylko szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

jest też film dokumentalny z polskim lektorem. Poszukajcie na filmwebie bo nie pamiętam niestety nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logan Valentini
46 minut temu, Gość kkk napisał:

jest też film dokumentalny z polskim lektorem. Poszukajcie na filmwebie bo nie pamiętam niestety nazwy.

No, rodzina Gypsy to też inna sprawa. Jej macocha chętnie udziela wywiadów, aktualnie chce tworzyć inny film, bo ten i serial „zakłamują prawdę”, tylko trudno im określić, jaki przejaw tej „prawdy” mają na myśli. Jakby nie patrzeć, aktualnie najbardziej pokrzywdzona jest rodzina Godejohnów…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj

moglo byc gorzej,mogli byc frutarianami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sumie zaburzene z tej samej grupy chociaż z drugiego końca kija.  Nasza  frutarianka co chwilę szuka sobie chorób a zaniedbuje wizyty u zwykłego pediatry z dziećmi. Matka Gypsy szukała chorób u córki, ale u siebie zaniedbała cukrzycę. Gdyby Gypsy była ciut bardziej cierpliwa pewnie za kilka lat problem rozwiązałby się sam. Nie wiem czemu taki rodzaj morderstwa wybrała. Mogła "mamusi" jakieś leki podać byłoby łagodniej a biorąc pod uwagę ile tych leków w domu miały pewnie nie byłoby problemów, ich znalezieniem. Z drugiej strony Gibsy była głupia, bo przez lata dostała leki na padaczkę których nie potrzebowała i była tak  nimi otumaniona, że straciła rachubę czasu i przez długi czas nie wiedziała nawet ile ma ma lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ej mozliwe w sumie ze aga in america tez ma munchausena, jakąś odmianę przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.04.2019 o 22:25, Gość Gość napisał:

W sumie zaburzene z tej samej grupy chociaż z drugiego końca kija.  Nasza  frutarianka co chwilę szuka sobie chorób a zaniedbuje wizyty u zwykłego pediatry z dziećmi. Matka Gypsy szukała chorób u córki, ale u siebie zaniedbała cukrzycę. Gdyby Gypsy była ciut bardziej cierpliwa pewnie za kilka lat problem rozwiązałby się sam. Nie wiem czemu taki rodzaj morderstwa wybrała. Mogła "mamusi" jakieś leki podać byłoby łagodniej a biorąc pod uwagę ile tych leków w domu miały pewnie nie byłoby problemów, ich znalezieniem. Z drugiej strony Gibsy była głupia, bo przez lata dostała leki na padaczkę których nie potrzebowała i była tak  nimi otumaniona, że straciła rachubę czasu i przez długi czas nie wiedziała nawet ile ma ma lat. 

Fakt, problem mógł sam się rozwiązać. Gorzej, gdyby Gypsy umarła przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Fakt, problem mógł sam się rozwiązać. Gorzej, gdyby Gypsy umarła przed nią.

wlasnie, a ciekawe czy DeeDee zabila tez swoja matke, ale tego sie nie da dowiedziec bo juz nie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madki
11 godzin temu, Gość ooooo napisał:

wlasnie, a ciekawe czy DeeDee zabila tez swoja matke, ale tego sie nie da dowiedziec bo juz nie zyje

a jest jakis material o tej matce deedee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że w przypadku matki. Mogła "przegrzać" I dać jej na przykład za dużo leków. Inna sprawa, że system wydawania recept w us jest chory. Skoro lekarz przepisał ci lek to możesz go kupić od razu na roczna kurację. Tak mojej córce przepisano maści na trądzik. Maści jak maści, ale jeśli odrazu dostanie się roczna kuracje leków na nadciśnienie czy padaczkę to ktoś taki jak Dee dee może je dziwnie wykorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×