Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zacuiejawuona

Dzieci dziś poszły do szkoły?

Polecane posty

Gość zacuiejawuona

Czy dopiero po majówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moje na trzy lekcje. Potem tydzień majówki,  bo nauczyciele mimo, że nie strajkowali muszą pon, wt i czw odpocząć.  Dopiero po majowce jak już odpoczna zaczną się zajęcia za te grosze, które mają przy 80h pracy w tygodniu i przy braku normalnego urlopu 😞  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj idzie w poniedzialek ale tylko dlatego, ze jest to dzien, gdzie odpracowuja 11 marca, byla awaria wtedy w szkole. 

Potem od 6 maja. 

Pis ma to co chcial, zero podwyzek i w...ionych rodzicow. Doskonala strategia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas też wolne cały przyszły tydzień! No jakieś jaja.  Strajku nie ma, ale zajęć też nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Er123

U mnie w przedszkolu to samo.

Niby strajku nie ma ale nauczyciele mają pobrane urlopy i przedszkole nie funkcjonuje normalnie. Są 2 grupy łączone na które trzeba się zapisać. Ja nie zajmuję miejsca bo akurat mogę jeszcze być z dzieckiem tydzień i zostawiam to miejsce rodzicom co faktycznie już są na granicy i muszą iść do pracy a dziecko do przedszkola.

Ale wkurza mnie to...

Mieli strajk, nic nie robili i jeszcze wolne??? No to się przepracowują faktycznie...od razu widać jakie mają podejście do pracy i jak im zależy na dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziś teoretycznie trwa jeszcze strajk, bo przecież ogłosili, że zawieszenie od soboty. Przedszkole moich dzieci umieściło na stronie informację, że zajęcia będą się odbywać od poniedziałku. Pójdą zatem w poniedziałek i wtorek, choć obawiam się, jak to będzie wyglądało po tak długiej przerwie (dzieci w najmłodszej grupie) i z jakim nastawianiem nauczyciele wrócą do pracy. Nie wiem czy 2 maja będzie czynne, ale ja mam wtedy urlop, więc i tak nie pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfdw

Moje do szkoły idą 6 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U nas cały tydzień wolnego z okazji majówki był zaplanowany już przez nauczycieli na początku roku szkolnego. Jak co roku...i wiele takich sytuacji z wolnym typu przerwa świąteczna itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyga

Poniedziałek wtorek. Majówka wolne i matury 6,7,8 wolne i potem do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×