Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pluszowa1975

kobiety lubią patrzeć na kobiety

Polecane posty

Czy wy tez lubicie patrzeć na kobiety? Dodam że nie jestem lesbijką ale patrzenie na piękno kobiety jest dla mnie czymś wspaniałym. Lubię tez zdjęcia w negliżu, bieliźnie lub tez czasem gapienie się w dekolt koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Pewnie, że tak! Kobiety są piękne, jestem biseksualna i kobiety zawsze mi się podobały, miałam nawet kilka przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Kaśka napisał:

Pewnie, że tak! Kobiety są piękne, jestem biseksualna i kobiety zawsze mi się podobały, miałam nawet kilka przygód.

a podzieliłabyś się wrażeniami z tych przygód? oczywiście nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Było fajnie, zupełnie inaczej niż z facetem, delikatniej ale jednak brakowało mi wypełnienia bo nie używałyśmy żadnych gadżetów. Musisz sama spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Kaśka napisał:

Było fajnie, zupełnie inaczej niż z facetem, delikatniej ale jednak brakowało mi wypełnienia bo nie używałyśmy żadnych gadżetów. Musisz sama spróbować.

może kiedyś tak zrobię na razie pozostanę na oglądaniu i podziwianiu kobiecego piękna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, pluszowa1975 napisał:

może kiedyś tak zrobię na razie pozostanę na oglądaniu i podziwianiu kobiecego piękna

 

 Też lubię oglądać piękno kobiecego ciała ... tylko że nie jestem kobietą. Czy przeszkadzałoby ci jakbym Cię podziwiał, nawet bez dotykania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

 Też lubię oglądać piękno kobiecego ciała ... tylko że nie jestem kobietą. Czy przeszkadzałoby ci jakbym Cię podziwiał, nawet bez dotykania?

nie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, pluszowa1975 napisał:

nie

 

Skąpiradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Skąpiradło.

odpowiedziałam na pytanie Czy przeszkadzałoby ci jakbym Cię podziwiał, nawet bez dotykania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak 🙂 Patrzę na nie jak się patrzy na dzieła sztuki, ale zdarzyło mi się kilka razy poczuć erotyczne napięcie...

I rozumiem na przykład mężczyzn, że się gapią na piękne kobiety. 

Jak mi się jakaś wyjątkowo spodoba, mówię jej, że jest piękna, że pięknie dziś wygląda.

Uważam, że kobiety powinny częściej takie rzeczy nawzajem sobie mówić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy
2 minuty temu, LadyA napisał:

Jasne, że tak 🙂 Patrzę na nie jak się patrzy na dzieła sztuki, ale zdarzyło mi się kilka razy poczuć erotyczne napięcie...

I rozumiem na przykład mężczyzn, że się gapią na piękne kobiety. 

Jak mi się jakaś wyjątkowo spodoba, mówię jej, że jest piękna, że pięknie dziś wygląda.

Uważam, że kobiety powinny częściej takie rzeczy nawzajem sobie mówić 🙂

Czyli nie wykluczasz seksu lesbijskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Ciekawy napisał:

Czyli nie wykluczasz seksu lesbijskiego?

Nie wykluczam seksu z kobietą. Ale nie sądzę, że to mi się przydarzy w tym życiu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LadyA napisał:

Nie wykluczam seksu z kobietą. Ale nie sądzę, że to mi się przydarzy w tym życiu 😉

a ja to chyba juz niczego nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam patrzeć na inne kobiety, czy to w necie czy na żywo i czuję że jestem biseksualna coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
11 minut temu, pannaanna94 napisał:

Uwielbiam patrzeć na inne kobiety, czy to w necie czy na żywo i czuję że jestem biseksualna coraz bardziej 🙂

W życiu spotkałam wiele dziewczyn czy to w szkole, na studiach czy w pracy, jestem dość wyzwolona i temat sexu nie jest dla mnie tabu, wcześniej czy później większość przyznawała się do biseksualności i czasem szłyśmy krok dalej niż erotyczna rozmowa więc mogę twierdzić, że kobiety są z natury bi, takie spotykałam na swej drodze. Mam męża, który oczywiście wie o moich preferencjach i przygodach i je akceptuje, nie jest zazdrosny o kobiety więc jeśli tylko mam okazję... 😉 Te przygody nie mają wpływu na nasz związek albo mają wręcz pozytywny bo nie muszę się kryć przed swoim mężczyzną, mogę z nim szczerze rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na facebooku tez to zauwazylem szczegolnie nawet chyba u 15tek - pokaze jakas sie z nową fryzą, czy szmatą, a tam stado osobniczek jej plci wypisuje: slodko, mrasnie, cudownie:) przeslicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetni

Skad jestes Pluszowa1975? Jestem mezczyzna wyślesz fotki na mail? Żona szuka kobiety do zabawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
3 minuty temu, Gość Chetni napisał:

Skad jestes Pluszowa1975? Jestem mezczyzna wyślesz fotki na mail? Żona szuka kobiety do zabawy 

Misiu, co to znaczy "żona szuka"? Niech sobie do agencji pójdzie, Ciebie wysłała, sama nie może? W taki sposób piszesz do kobiety? Potem się dziwią, że wolimy się spotkać z kobietą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetni

Kaśka nie wysłał po 1 po 2 rozmawialiśmy na te tematy i chciała by spróbować z kobietą po 3 w jaki sposób pisze? Hmm nie ma wulgaryzmów itp więc nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie pociągają mnie kobiety. Patrzę bardziej porównawczo, ale nie ma w tym podtekstu erotycznego. Raczej ulga lub załamka. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetni
1 godzinę temu, Gość Kaśka napisał:

"... Mam męża, który oczywiście wie o moich preferencjach i przygodach i je akceptuje, nie jest zazdrosny o kobiety więc jeśli tylko mam okazję... 😉 Te przygody nie mają wpływu na nasz związek albo mają wręcz pozytywny bo nie muszę się kryć przed swoim mężczyzną, mogę z nim szczerze rozmawiać." Czyli Kaśka również męża wyslalas do "agencji" mam rozumieć tak? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×