Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy ktoś z was podczas mycia tyłka sprawdza czy tyłek jest już czysty

Polecane posty

Gość Gosc

Macając tylek ręką i wąchając rękę? I dopoki ręka smierdzi, to ponawia mycie tylka? Kiedys myslalam, ze ja jedna na swiecie tak robie ale niedawno dowiedzialam sie, ze nie. Ciekawi mnie jak duzo ludzi tak robi? Nie znioslabym swiadomosci, ze smierdzi mi tyle, zwlaszcza podczas seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy

ja też jeszcze próbuje jaki jest w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość yyyy napisał:

ja też jeszcze próbuje jaki jest w smaku

Bardzo zabawne ale  bardzo zabawne ale Ciekawi mnie jak inni ludzie utrzymują higienę.  Ale wiem też że wiele osób nie utrzymuje właściwej higieny a potem Tylko żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds

najlepsze jest to ze polki chodza z glowa w chmurach jak królewny a po sraniu dupy nie myją tylko przecierają papierem :D:D:D:D smierdzace lochy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3333
2 minuty temu, Gość dsds napisał:

najlepsze jest to ze polki chodza z glowa w chmurach jak królewny a po sraniu dupy nie myją tylko przecierają papierem :D:D:D:D smierdzace lochy haha

buhahaha prawda bracie, a jeszcze gorsze jest to ze one czesto psiuch nie podcieraja po szczaniu, psiucha to nie kutak zeby machnac nim i wytrzasnac szczyny, im potem kapie to w majty osrane 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshshshshs

HHAHAHHA :D

ja myje doope po sraniu szorstką gąbką, odbyt napinam jak do srania, dzieki czemu nigdy mi dopa nie śmierdzi

ale ludzie chodza z osranymi co czuć niestety jak wstają z kanapy szczególnie latem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super swiezosc

ja np biore wycior taki z ostrym włosiem i wkladam sobie w dupe tak z 10 cm i wiruje z minute, dupsko czyste na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds

ja zawsze po sraniu nawet w domu od razu ide pod prysznic się umyc, nie czaje jak można po sraniu przejechać papierem dupsko i chodzic tak caly dzień,  o kurfa az na rzygi mi się zbiera jak  sobie wyobraze jak musi capić dupsko polskiej krolewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble

babskie sraki sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds

a najgorsze jest to ze polskie księżniczki spacerują po deptakach kręcąc dupskiem zalotnie żeby stado samcow się gapilo i podrywalo a tak naprawdę pod majtkami capi gownem , prawdziwa KOMEDIA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfd
Przed chwilą, Gość dsds napisał:

a najgorsze jest to ze polskie księżniczki spacerują po deptakach kręcąc dupskiem zalotnie żeby stado samcow się gapilo i podrywalo a tak naprawdę pod majtkami capi gownem , prawdziwa KOMEDIA 

bo moze te gowno tak na prawde przyciaga? naturalny afrodyzjak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Nie wiem o czym rozmowa. Damy nie robią siku ani tego drugiego, więc nie mają potrzeby mycia się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondra
1 godzinę temu, Gość 3333 napisał:

 psiucha to nie kutak zeby machnac nim i wytrzasnac szczyny, im potem kapie to w majty osrane 😄

"Choćbyś nim machał na wszystkie świata strony, to i tak ostatnia kropla spadnie w kalesony" 😆😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość mondra napisał:

"Choćbyś nim machał na wszystkie świata strony, to i tak ostatnia kropla spadnie w kalesony" 😆😏

Fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość mondra napisał:

"Choćbyś nim machał na wszystkie świata strony, to i tak ostatnia kropla spadnie w kalesony" 😆😏

Fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Panom to nie śmierdzi 😂😂 tyłek .Kobietom tylko 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×