Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Torin

Korekcja kosci policzkowej po pobiciu

Polecane posty

Gość Torin

Witam,  jakies pol roku temu zostalem pobity co spowodowało zapadnięcie oka oraz złamanie kości jarzmowej w trzech miejscach. Niestety w szpitalu zaraz po wypadku nie stwierdzono żadnych złamań i wysłano mnie do domu. Po 2 tyg przebadałem się u okulisty bo miałem problem z widzeniem, jak zwykle wysłał mnie do domu i kazał czekać "wszystko wróci do zdrowia". Czekałem miesiąc i gdy cała opuchlizna zeszła moja twarz wyglądała "i wygląda" tragicznie. Z własnej inicjatywy wykonałem skan ct i MMR. Okazało się że po uderzeniu pękła mi kość jarzmowa w 3 miejscach i wepchnęła się do środka i tak się zrosła. Lekarz stwierdził że gdyby było to zauważone zaraz po urazie to szybka operacja i zero śladu, lecz teraz byłbym zmuszony przejść niebezpieczną 6 godzinną operacje w której musieli by mi połamać kość i złożyć wszystko od nowa. Jest duże ryzyko niepowodzenia więc nie podejmę się tego. I teraz pytanie: Czy jest możliwe wypełnienie tej kości policzkowej implantem który imitowałby kość policzkową? Dodam że czeka mnie jeszcze operacja uwolnienia oka z zapadniętego oczodołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Za co dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×