Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Spotkanie z dziewczyną

Polecane posty

Gość Gość

Witam, mam pewien problem. Znam pewną dziewczyne nie całe 3 lata lecz nigdy jakoś specjalnie z nią nie rozmawiałem. Postanowiłem napisać, po kilku wiadomościach zaproponowałem spotkanie zgodziła się (dodam że kiedys z nią pisałem ale nie co poniosły mnie emocje i wiecie jak to się skończyło). Umówiliśmy się na spotkanie, przed spotkaniem napisałem to jak widzimy się w xxx dzień, ona odczytujac wysyła tylko okejke, więc spytałem jeszcze raz ona znowusprawdza odczytala lecz zostawiła wiadomość bez odpowiedzi. Byłem trochę wkurzony. Następnego dnia napisałem cześć co słychać, odpowiedziała że w sumie nic ciekawego nie nie pytając a u mnie, gdzie zawsze tak pisała. Dodam że ona pisala że chcę ze mną pogadać i wgl, a teraz takie coś. Zawsze to ja piszę pierwszy wygląda to jakby wogole jej nie zależało ale w sumie to i tak ma być pierwsze spotkanie, nie wiem czy warto iść bo jednak szanuje swój czas i wiem, że nie warto uganiać się za jedną księżniczką. Proszę o jakieś cenne Rady z góry dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleryk ale znający życie

z pewnością jesteś brzydki to nie dziwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość kleryk ale znający życie napisał:

z pewnością jesteś brzydki to nie dziwota

hahaha raczej nie jedna się za mną uganiała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×