Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosccc

Spotykam się z 3 kobietami na raz.

Polecane posty

Gość Lady adelajda

Patrzcie moi drodzy jak kończą faceci którzy nic w życiu nie osiągnęli , ich największą chwałą jest spotykanie się z 3 mało rozgarnietymi kobietami ( rozgarnieta by się kapnela że jest robiona w bambuko ) a więc moje pytanie brzmi , chwalisz się czy zalisz swoim smutnym życiem zuczku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość de Valmont napisał:

Ta koleżanka to jedna z najinteligentniejszych kobiet w Polsce ! Od szkoły podstawowej same sukcesy i olimpiady! Studia i kształcenie podyplowe w wyróżnieniem .   Samica alfa !  Nie pisz co ci slina na mózg przyniesie! Jesli nie rozumiesz to zapytaj !

Liczysz że jej mądrość splynie na ciebie? Samica alfa nie gustuje w beta więc coś fantazjujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo
2 minuty temu, Gość de Valmont napisał:

Ta koleżanka to jedna z najinteligentniejszych kobiet w Polsce ! Od szkoły podstawowej same sukcesy i olimpiady! Studia i kształcenie podyplowe w wyróżnieniem .   Samica alfa !  Nie pisz co ci slina na mózg przyniesie! Jesli nie rozumiesz to zapytaj !

A czy w tej bajce były smoki ? Obudź się Janusz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Valmont
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Liczysz że jej mądrość splynie na ciebie? Samica alfa nie gustuje w beta więc coś fantazjujesz.

Rzeczywiście jestem beta i za wszystko muszę płacić. Samice alfa mnie nie znoszą i czasami ledwo mnie tolerują . I dlatego nie byłem z nią, tylko szedłem z nią i obserwowałem jak działa na mijanych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieraaa
Przed chwilą, Gość de Valmont napisał:

Rzeczywiście jestem beta i za wszystko muszę płacić. Samice alfa mnie nie znoszą i czasami ledwo mnie tolerują . I dlatego nie byłem z nią, tylko szedłem z nią i obserwowałem jak działa na mijanych facetow.

A tobie się nie pomyliło z karyna po zawodowce januszku?  Kobiety po politechnikach i ogólnie inteligentne rzadko kiedy wyglądają jak wywloki , może te sukcesy naukowe to trójka z matmy z zawodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolandi

Z byle jakiej jakości kobietami to można się spotykać nawet z ilością sztuk 100 . Nie wiem po co zakładać takie bzdurne tematy , żeby się pochwalić głupota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

1. Co chwalenie się kobietami czy uprawianie seksu z wieloma kobietami ma do sukcesów.  Czy tu zachodzi jakaś korelacja że ten co ma mniej kobiet ma większe sukcesy na innych polach? Chyba nie. 

2. Czy ta 20 udaje orgazmy? Myślę że dziewczyna ma duże potrzeby, dużo już przeżyła i ni3 z jednego pieca chleb jadła. Sam fakt że lubi starszych facetów dużo o miej mówi.  Poza tym często powtarza że jak była młoda (chodzi jej chyba o gimnazjum)to robiła takie rzeczy za które się wstydzi.:))) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc
8 minut temu, Gość Yolandi napisał:

Z byle jakiej jakości kobietami to można się spotykać nawet z ilością sztuk 100 . Nie wiem po co zakładać takie bzdurne tematy , żeby się pochwalić głupota ?

Rozumiem że dobrej jakości to takie kobiety ktore nie lubią seksu.  Z taka się właśnie rozwodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Valmont
1 minutę temu, Gość Gosccc napisał:

1. Co chwalenie się kobietami czy uprawianie seksu z wieloma kobietami ma do sukcesów.  Czy tu zachodzi jakaś korelacja że ten co ma mniej kobiet ma większe sukcesy na innych polach? Chyba nie. 

2. Czy ta 20 udaje orgazmy? Myślę że dziewczyna ma duże potrzeby, dużo już przeżyła i ni3 z jednego pieca chleb jadła. Sam fakt że lubi starszych facetów dużo o miej mówi.  Poza tym często powtarza że jak była młoda (chodzi jej chyba o gimnazjum)to robiła takie rzeczy za które się wstydzi.:))) 

 

Tylko pogratulować. Kobieta/y lubiące seks do dar dla każdego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosccc napisał:

Rozumiem że dobrej jakości to takie kobiety ktore nie lubią seksu.  Z taka się właśnie rozwodze.

Typowe odwracanie kota ogonem gdy mowa o tandetnych kobietach i ich równie tandetnym guście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Ale Ty nic nie wiesz o ich guście i tandetnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosccc napisał:

Ale Ty nic nie wiesz o ich guście i tandetnosci. 

Skoro ktoś się tu obnaza to coś tam wiem. Słaby facet zawsze potrzebuje się dowartosciowac kobietą i zazdrością innych samców. Słabe jak i wy i wasze potrzeby życiowe związane w 3/4 z seksem.

Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Valmont
3 minuty temu, Gość Gosccc napisał:

Ale Ty nic nie wiesz o ich guście i tandetnosci. 

Skoro ktoś się tu obnaza to coś tam wiem. Słaby facet zawsze potrzebuje się dowartosciowac kobietą i zazdrością innych samców. Słabe jak i wy i wasze potrzeby życiowe związane w 3/4 z seksem.

 

No i podsumował Ciebie. Nic nie wie ale wartościować może. Nie dopuszcza prawdy do siebie po to , żeby tylko pozostać w kokonie samozadowolenia w swoim filisterskim świecie. Jeśli już skonczyłeś bzykanko to chodź na wódkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc
1 minutę temu, Gość de Valmont napisał:

Skoro ktoś się tu obnaza to coś tam wiem. Słaby facet zawsze potrzebuje się dowartosciowac kobietą i zazdrością innych samców. Słabe jak i wy i wasze potrzeby życiowe związane w 3/4 z seksem.

 

No i podsumował Ciebie. Nic nie wie ale wartościować może. Nie dopuszcza prawdy do siebie po to , żeby tylko pozostać w kokonie samozadowolenia w swoim filisterskim świecie. Jeśli już skonczyłeś bzykanko to chodź na wódkę !

Jedno zdanie to za mało żeby mnie podsumować. Dziękuję ale z byle kim wódki nie pijam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

Też bym tak chciał. Lepiej mieć wybór niż go nie mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Onnn napisał:

Też bym tak chciał. Lepiej mieć wybór niż go nie mieć. 

Kobieta to nie artykuł w sklepie ciołku niemyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×