Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Walenie w trzy dziury

Polecane posty

Gość Monika

Od dluzszsgo czasu mam taka fantazje o waleniu mnie naraz w trzy dziurki. Potrzebuje by wszystkie byly zatkane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakt

mozna proic o kontakt? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem na Tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Monika napisał:

Od dluzszsgo czasu mam taka fantazje o waleniu mnie naraz w trzy dziurki. Potrzebuje by wszystkie byly zatkane. 

Jeżeli masz taką fantazje to mogę pomóc Ci ją zrealizować . Napisz na priv.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam

A co za problem? Napisz na e-mail to załatwię dosłownie wszystko

przygodamega@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Monika napisał:

Od dluzszsgo czasu mam taka fantazje o waleniu mnie naraz w trzy dziurki. Potrzebuje by wszystkie byly zatkane. 

 możesz jeszcze zrobić na cztery albo nawet pięć. Czyli w usta i do pochwy po dwa a do pupki jeden bo tam więcej nie wejdzie. No do buzi spokojnie dwa wejdą natomiast z pochwą biorąc pod uwagę , że jeden będzie jeszcze w pupie trudno ale do wyćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, redaktorFuckt napisał:

I dwa dłonie to sześciu!

jeden po hiszpańsku między cycki to już siedmiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msksms

Kobieta ma trzy dziury w ktore ja mozna walic to czemu nie korzystac. Trzy sa przeznaczone do walenia. Piczka wiadomo i usteczka a dupke nalezy pocwiczyc. Moze jeszcze przyjac w rece i miedzy cyce. Redzta wali na twarz. Uwielbiam takie zabawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniacycynia

Ja zmieszcze z powodzeniem trzech a nawet pieciu. Lubie panow  w wiekszych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, redaktorFuckt napisał:

Jak nas koleżanki przyfilują to jesteśmy skończeni 😁

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Msksms napisał:

Kobieta ma trzy dziury w ktore ja mozna walic to czemu nie korzystac. Trzy sa przeznaczone do walenia. Piczka wiadomo i usteczka a dupke nalezy pocwiczyc. Moze jeszcze przyjac w rece i miedzy cyce. Redzta wali na twarz. Uwielbiam takie zabawy 

Wszystko ok, ale prawda taka, że jak kobieta jest posuwana, to robienie loda w jej wykonaniu jest kiepskie. Po prostu nie może sie skupić aby dobrze ssać. Ja i moja żonka lubimy od czasu do czasu zabawic sie z dodatkowym facetem i przyznam że jak sama jest pieszczona ustami lub posuwana przez jednego faceta a drugiemu robi loda to lód jest bardzo słabo robiony. A jak już ma jednego fiuta w cipce a drugiego w dupie to tak odlatuje, że nie wyobrazam sobie aby ogarnela jeszcze ssać trzeciemu, nie mowiąc już np o recznym obslugiwaniu kolejnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wszystko ok, ale prawda taka, że jak kobieta jest posuwana, to robienie loda w jej wykonaniu jest kiepskie. Po prostu nie może sie skupić aby dobrze ssać. Ja i moja żonka lubimy od czasu do czasu zabawic sie z dodatkowym facetem i przyznam że jak sama jest pieszczona ustami lub posuwana przez jednego faceta a drugiemu robi loda to lód jest bardzo słabo robiony. A jak już ma jednego fiuta w cipce a drugiego w dupie to tak odlatuje, że nie wyobrazam sobie aby ogarnela jeszcze ssać trzeciemu, nie mowiąc już np o recznym obslugiwaniu kolejnych. 

 Facet niech ją dyma od tyłu,  a ty ją  posuwaj w lekko otwarte usta . Ona nie musi ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 Facet niech ją dyma od tyłu,  a ty ją  posuwaj w lekko otwarte usta . Ona nie musi ciągnąć.

Probowalismy i to nie to samo. I dla niej też mało komfortowo. Lepiej jak normalnie skupia się na obrabianiu pałki, albo dwóch  na raz. W ogole to zajebista sprawa jak zona bierze dwa na raz w usta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

 Facet niech ją dyma od tyłu,  a ty ją  posuwaj w lekko otwarte usta . Ona nie musi ciągnąć.

To trochę jak z żonglerką,musi dużo ćwiczyć - to wtedy miarowo będzie ssała,waliła ...y rękoma - musi ćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2019 o 17:29, Gość Niuniacycynia napisał:

Ja zmieszcze z powodzeniem trzech a nawet pieciu. Lubie panow  w wiekszych ilosciach

Moto koniecznie odezwij się do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLEJORZ

Ta trzecia to nos czy ucho? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Evka z Ogrodu napisał:

Jak Ty wszystko rozumiesz :classic_rolleyes:

Evuś ty w takim temacie? W trzy dziury? Fee. W dwie to jeszcze rozumiem ale w trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spokojnie. Zaraz pojdzie na touch me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

singielka z odzysku, na firmowej imprezie przyznałam że lubię seks, że nie muszę łączyć go z uczuciami, że lubię eksperymentować.

Potem zaaranżowali sytuację, że byliśmy w węższym gronie, oczywiście trochę alkoholu. Myśleli że mnie upijają, a tak naprawdę to oni potrzebowali czegoś na odwagę. Żeby ośmielić młodsze towarzystwo udałam że się upiłam, były jeszcze dwie laski, ale one tylko ze swoimi partnerami. Najpierw po kolei mnie przelecieli, ale wtedy na znak drugiej rundy zaczęłam lody wystawiając zachęcająco tyłeczek. Jeszcze oszczędnie drugi znowu w cipkę, ale dałam znać że mam ochotę na ostro wstrzykując troszkę oliwki do pupci. Fajnie mieć tak po kolei wypełniane dziurki przez młode twarde ...y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×