Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem

Czy to jest zdrada?

Polecane posty

Gość nie wiem

Mam narzeczonego od 5-ciu lat i po prostu dobre życie. Niedawno w pracy poznałam faceta, który zaczął ze mną kręcić, wiedząc, że nie jestem singielką. Podoba mi się ale powiedziałam mu wprost, że nic z tego ne bedzie. On stwierdził, że kręci go, że jestem taka niedostepna i ne może przestac o mnie myśleć. Gdy zostaliśmy w pracy sami podszedł bliżej, złapał mnie za rękę i połozył na swoim przyrodzeniu, po czym powiedział, że tak na niego działam przez cały dzień. Przytrzymał moją rekę przez kilka sekund, po czym ją zabrał a ja trzymałam dłoń na jego kroczu kolejne kilka sekund. Chyba z totalnego oszołomienia sytuacją, trochę nawet mi się podobało to, że jest taki bezczelny. Wymigałam się i wyszłam, mam teraz wyrzuty sumienia. Czy moje zachowanie jest zdradą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdrada jest to czym uznajesz za zdrade. (I twoj partner)

Znalam takich co sie jebali z innymi ale sie nie zdradzali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

od 5ciu lat........, to może czas na odmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Twoje zachowanie pokazuje, że nie szanujesz człowieka, z którym jesteś. Podoba ci się to, co robi kolega i mu na to pozwalasz. Choćbyś powiedziała sto razy nie, to nic tego nie zmieni ponieważ dajesz mu to czego podświadomie chcesz. Chcesz adoracji, wielbienia i całej tej gamy zwanej flirtem, bo związek ci się lekko przejadł. Jeżeli nie chcesz takich sytuacji, po prostu powiesz mu, np. tak: słuchaj, nie interesują mnie twoje zaloty, mam faceta, którego kocham i nie życzę sobie twoich zabiegów. Dopóki tego nie zrobisz, będziesz miała to co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Narzeczony .... 5 lat. ???  Rozumiem rok, dwa ale 5 ???  Tu jest odpowiedź na twoje pytanie.  Sam kiedyś byłem narzeczonym 8 lat i  .... no  mówię ci że coś nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ten koleś też kogoś ma? To praca w biurze? Jakos wydaje mi się to prawo że niby byliście sam na sam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech Bolesław

Oj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Autorko, zadaj sobie pytanie czy zdradą byłoby dla Ciebie gdyby koleżanka Twojego faceta wzięła jego dłoń i położyłaby na swoich cyckach, włożyłaby jego rękę pod swojąspódnice?? Mało tego gdyby to Twojemu narzeczonemu podobało się ( tak jak Tobie podoba się to co robi kolega) Ucieszyłoby Cię takie zachowanie narzeczonego? Odpowiedz sobie na te kilka pytań, uzyskasz odpowiedz na to co sama tu pytasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość nie wiem napisał:

Wymigałam się i wyszłam, mam teraz wyrzuty sumienia. Czy moje zachowanie jest zdradą?

nie ... ale uważaj na tamtego, bo robi wszystko aby do zdrady doszło. balansujesz na granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×