Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek

żona z Białorusi

Polecane posty

Gość Marek

Dzień dobry. Przełamuję stereotypy. Ja mam żonę z Białorusi o dwóch lat jesteśmy razem. Moja żona jest ciepła kochana i cudowna. Poznaliśmy się przez internet. Pierwsze nasze spotkanie jak pojechałem do Wawy po nią było cudowne, to jest zupełnie inna kategoria, rodzinność jest na pierwszym miejscu. Panie Polki to powinny się uczyć jak budować związek. Pozdrawiam czytających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech Bolesław

Ciesz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urzekła mnie Twoja historia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natia

Jestem Białorusinką, mój mąż jest Polakiem,jesteśmy 5 lat po ślubie,wcześniej znaliśmy się 3 lata,dwa lata przed ślubem mieszkaliśmy razem,rok w Polsce a rok po trochu w Niemczech,Czechach, Austrii i na Białorusi.Wspaniale się uzupełniamy.Mam Najlepszego faceta pod słońcem i jestem z tego powodu mega szczęśliwa i mega zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
11 minut temu, Gość Natia napisał:

Jestem Białorusinką, mój mąż jest Polakiem,jesteśmy 5 lat po ślubie,wcześniej znaliśmy się 3 lata,dwa lata przed ślubem mieszkaliśmy razem,rok w Polsce a rok po trochu w Niemczech,Czechach, Austrii i na Białorusi.Wspaniale się uzupełniamy.Mam Najlepszego faceta pod słońcem i jestem z tego powodu mega szczęśliwa i mega zakochana.

Super piszesz po Polsku, lepiej jak niejeden Polak, masz fajną gorącą siostrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natia
10 minut temu, Gość Kochliwy napisał:

Super piszesz po Polsku, lepiej jak niejeden Polak, masz fajną gorącą siostrę?

Dzięki Panie Kochliwy.Mam młodszą siostrę,lecz ona jeszcze za młoda,jest między nami duża różnica wieku,ja mam 28 lat a ona dopiero 15.😁😉  Może za 4-5 lat by coś z tego było?🤔😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
1 minutę temu, Gość Natia napisał:

Dzięki Panie Kochliwy.Mam młodszą siostrę,lecz ona jeszcze za młoda,jest między nami duża różnica wieku,ja mam 28 lat a ona dopiero 15.😁😉  Może za 4-5 lat by coś z tego było?🤔😉

15 lat to nie, 16 też nie, ale skończone 18 to już bym ją mógł brać na wszystkie sposoby i do życia w Polsce ją przystosunkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Natia napisał:

Jestem Białorusinką, mój mąż jest Polakiem,jesteśmy 5 lat po ślubie,wcześniej znaliśmy się 3 lata,dwa lata przed ślubem mieszkaliśmy razem,rok w Polsce a rok po trochu w Niemczech,Czechach, Austrii i na Białorusi.Wspaniale się uzupełniamy.Mam Najlepszego faceta pod słońcem i jestem z tego powodu mega szczęśliwa i mega zakochana.

Weź stulejarzu. Lecz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Kochliwy napisał:

Super piszesz po Polsku, lepiej jak niejeden Polak, masz fajną gorącą siostrę?

Ale Ty to głupi jesteś. To fejk, tumanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natia

Panie Kochliwy,3-5 lat to wbrew pozorom nie jest dużo, może warto zaryzykować i poczekać, by potem być szczęśliwym.Sądzę,że z mojej siostry wyrośnie piękna, mądra i wrażliwa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwiec

 Mam żonę z Ukrainy jesteśmy małżeństwem od 5 lat . Ona przyjechała do  polski za praca  . Jest pielęgniarka z zawodu  u siebie pracowała jako instrumentariuszka . Zarabiała na polskie pieniądze 650 zł na miesiąc . Musiała utrzymać za te pieniądze rodziców i młodszego brata . Byłem w szpitalu (Poznan)  z wizyta u kolegi i tak się zaczęła nasza znajomosc ,a ze była piękna wiec rzucała się w oczy każdemu facetowi . Lecz ona zaufała mojej osobie i tak się pobraliśmy mamy córkę ma roczek . Przepraszam nasze Polki lecz Ukrainki (większość) są inaczej chowane  przez rodziców wiekszy nacisk kładą na dom i rodzine . Tylko miałem zastrzeżenie ze za bardzo ulegają facetom w domu to mężczyzna decyduje o wszystkim . Tego musiałem odzwyczaić ,wspólne pieniądze i razem decydujemy o wszystkim . Cudowna kobieta w pracy lubiana przez lekarzy zna doskonale nasz język nauczyła się bardzo szybko . Często odwiedzamy rodziców żony . Naprawdę mogę z cała odpowiedzialnością za słowa napisac ,bieda bieda ,bieda . Gdy jej rodzice byli w Polsce i naszym mieście nie mogli uwierzyć ze tak tutaj czysto pięknie ,ulice ,chodniki i dla rowerów drogi tramwaje autobusy piękne czyste ,nie ma zapachów nieprzyjemnych ,na przystankach tablice kiedy nadjedzie tramwaj ,dla nich był to szok . Nie dziwie się . Lecz jako ludzi do rany przyłóż . Tego nie opisze to trzeba samemu widzieć . Naprawdę jestem szczęśliwy ze mam taka żonę ,pomagam jej prawie we wszystkim zwiedzamy kraj jak tylko możemy gdyż jes bardzo ciekawa naszego kraju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wąsaczu

co z tego jak do bandery wznoszą modły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwiec

Piszący   Wąsacz ,nie chce cie obrażać gdyż nie jest to w moim stylu ,lecz pomysl nim coś napiszesz ,czasami warto być dobrym człowiekiem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×