Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WrazliwaMatka

Krztuszenie podczas picia

Polecane posty

Gość WrazliwaMatka

Hej dziewczyny. Każdemu dziecku zdarza się zakrztusic piciem. I nie chodzi mi tu o sytuację gdy dziecko nie może złapać oddechu. Tylko pije i nagle musi zakaszlec bo pije za szybko. Noworodkom zdarza się do przecież bardzo często. Starszym dzieciom czasami też. Jednak gdy zdarza się to mojemu dziecku to od razu mam mini zawał 😣 dziecko ma 3 lata. Czasem zdarzy się że pije za szybko bo się spieszy i musi odkaszlec (bez mojej pomocy) potem śmieje się i leci dalej się bawić jakby nie zauważając nawet tej sytuacji. A ja od razu wyobrażam sobie zachlystowe zapalenie płuc albo i coś gorszego. A przecież dzieci znajomych też nieraz przy mnie się zakrztusza zakaszla i idą dalej... wszedzie jest napisane że jeśli dziecko w takiej sytuacji nie potrzebuje pomocy rodzica i trwa to tylko kilka sekund to nie ma się czym martwić. Ale ja jestem przewrazliwiona. Powiedzcie mi proszę że przesadzam i że każdemu dziecku to się zdarza... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Noworodka się zdarza bardzo często? Pierwsze słyszę chyba, ze matka źle karmi dziecko to może bardzo często. Mojemu się nie zdarza wgl pomimo karmienia z butelki. I wg mnie jestem przewrażliwiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Noworodka się zdarza bardzo często? Pierwsze słyszę chyba, ze matka źle karmi dziecko to może bardzo często. Mojemu się nie zdarza wgl pomimo karmienia z butelki. I wg mnie jestem przewrażliwiona. 

Nigdy Ci się dziecko piciem nie zakrztusilo? A ile ma miesięcy/lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Xxx napisał:

Nigdy Ci się dziecko piciem nie zakrztusilo? A ile ma miesięcy/lat? 

Pół roku ma, po prostu przechylam tak butelkę żeby się nie krztusilo, zresztą nawet sa specjalne butelki, które zapobiegają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×