Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy seks po porodzie jest taki sam jak przed ciążą

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi mi o czas kiedy minie już połóg i jakiś dłuższy czas po porodzie kiedy wszystko już wróci do normy. Czy czuć jakąś różnicę podczas współżycia? Czuć że pochwa kobiety która wydała dziecko na świat jest inna niż przed porodem? Jeśli są tu jacyś panowie również proszę o odpowiedzi i wrażenia z waszej strony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_On
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Chodzi mi o czas kiedy minie już połóg i jakiś dłuższy czas po porodzie kiedy wszystko już wróci do normy. Czy czuć jakąś różnicę podczas współżycia? Czuć że pochwa kobiety która wydała dziecko na świat jest inna niż przed porodem? Jeśli są tu jacyś panowie również proszę o odpowiedzi i wrażenia z waszej strony 

Żadnych wrażeń, po porodzie seks zanikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

6 tyg przerwy na polog oczywiście. Potem ze 2 tyg tak delikatnie i ostrożnie, bo wszystko naruszone. Po ok 2-2,5 mies normalnie już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Po 1 porodzie sex po 6 tygodniach i czułam się trochę inaczej mimo że cięta nie byłam. Po jakiś 2 miesiącach wszystko wróciło do normy, wizualnie po jakiś 3 tygodniach - wyglądała na dole jak przed ciąża. 

Po 2 porodzie też bez nacięcia sels już po 2 tygodniach... Wiem szybko się już nie krwawilam i badała mnie położna. 

Wizualnie wszystko jak przed ciąża. Teraz po latach staramy się o 3 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z takim pytaniem to do męża,  mi jest lepiej, prawie zawsze orgazm o co było ciężko przed ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi

Tak samo, też wkłada i wysuwa. Głębokość też podobna. Na połóg wystarczą 3 tygodnie i już można starać się o następne, ale bezpieczniej jak TŻ wtryśnie do strzykawki, a Ty od razu ciup do środka -mniejsze ryzyko naderwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Goosc napisał:

Po 1 porodzie sex po 6 tygodniach i czułam się trochę inaczej mimo że cięta nie byłam. Po jakiś 2 miesiącach wszystko wróciło do normy, wizualnie po jakiś 3 tygodniach - wyglądała na dole jak przed ciąża. 

Po 2 porodzie też bez nacięcia sels już po 2 tygodniach... Wiem szybko się już nie krwawilam i badała mnie położna. 

Wizualnie wszystko jak przed ciąża. Teraz po latach staramy się o 3 🙂

Hej a w jakim wieku Masz dzieci? Jestem właśnie w 3 ciąży, niby planowane wszystko ok. Ale chyba coraz bardziej przeraza mnie ten fakt. Nie wiem czy sobie poradzę.. Boję się.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Natalkaa napisał:

Hej a w jakim wieku Masz dzieci? Jestem właśnie w 3 ciąży, niby planowane wszystko ok. Ale chyba coraz bardziej przeraza mnie ten fakt. Nie wiem czy sobie poradzę.. Boję się.. 

Ja zaraz rodze trzeciego synka , też planowany ale jednak obawy są bo już tak wygodnie było  😛 chłopców mam w wieku 7 i 4 latka . Nie ma co myśleć na zapas , damy radę  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze trochę do porodu w sumie to dopiero początek. 5 tydzień 🤣 jeszcze 8 msc nerwów i myśli. :classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
Dnia 1.05.2019 o 07:41, Gość Kiwi napisał:

Tak samo, też wkłada i wysuwa. Głębokość też podobna. Na połóg wystarczą 3 tygodnie i już można starać się o następne, ale bezpieczniej jak TŻ wtryśnie do strzykawki, a Ty od razu ciup do środka -mniejsze ryzyko naderwania.

Co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×