Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Listopad 2019

Polecane posty

Gość Gość

Może są jakieś przyszłe mamy z terminem na listopad tego roku? 🙂

Jak Wam mija pierwszy trymestr?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi

Jedna ciąża bo na więcej Cię nie stać. A pote lament że dziecko karmią słodyczamy, lament że dziecko wyprowadza się w wieku 18, lament że sama w domu bo mąż zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miałam problemy żołądkowe ale na szczęście nie wymiotowałam. No i na zastrzykach Clexane jeszcze siedzę. Za tydzień ode do hematologa żeby zrobił badania czy dalej potrzebuje clexane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska

Ja mam na koniec listopada sam, możliwe że wjade na grudzień. 

Umieram od sensacji zoladkowych i mdłości, plus mega zmęczenie 

Mam już jedno dziecko i w 1 ciąży było to samo - 1 trymestr tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja myślałam ze wogole w ciąży nie jestem (w sensie miałam potwierdzona przez lekarza ale objawów żadnych oprócz tak jakby niestrawności). Wszyscy mówią/piszą ze sa mega zmęczeni a ja tu jakaś naspeedowana byłam (chyba nowym projektem w pracY) i się bałam czy wszystko jest ok. Na szczęście tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banana

Ja niedługo kończę pierwszy trymestr i  jest masakra. Dodatkowo od prawie dwóch tygodni biorę leki na podtrzymanie ciąży, po nich codziennie wymiotuję. Nie mam już do tego sił, próbowałam wszystkich sposobów i widocznie muszę to przeczekać, bo nic na mnie nie działa. Lekarz mówi, że mogłabym już zacząć przybierać na wadze. Ciekawe jak 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monia

Hej:)

Ja miałam etap, że było  niedobrze, ale nie wymiotowalam. Tego się w sumie jakoś obawiałam. Zmęczenie straszne, teraz trochę lepiej, ale o 21.30 zasypiam. Ciagle normalnie pracuje, w sumie chciałabym jak najdłużej, bo siedzenie w domu nie jest dla mnie. Teraz takie 3 tygodnie bez żadnych wizyt u lekarzy mam, to się czuje jakbym w ciąży nie byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monia

Coś mało nas na listopad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3

U mnie mdlosci, zmeczenie i ogolne rozbicie, trzesace sie rece , zadyszka i wogole tak srednio. To moja trzecia ciaza. Dwie poprzednie wspominam lagodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monia

Mama3 A jaka różnica wieku będzie między dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3

Jak.sie szczesliwie urodzi to bedzie 6 i 7,5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monia

To taka już większa różnica, trochę lżej niż takie maluszki. Starsi nie będą zazdrosni?

Powiedzialyscie już rodzinie, znajomym o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Czesc dziewczyny 🙂 Ja mam termin wg ostatniej miesiaczki na 22 listopad ale u mnie napewno bedzie cesarka wiec okolo 8 listopada napewno bedw juz po cesarce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Mam juz coreczke 3,5 letnią . W pierwszej ciąży duzo lepiej sie czulam mimo ze wymiotowalam codziennie rano to popoludniami do wieczora moglabym gory przenosic. W obecnej ciazy wymioty zdarzyly sie u mnie moze 3 razy ale nie mam sily na nic ciagle mnie glowa boli i nic mi sie nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka

Ja właśnie kończę 1 trymestr. To moja druga ciąża, pierwszą poroniłam. Na końcówkę 1 trymestru czekam z niecierpliwością - największe ryzyko minie 😉 całe szczęście nie miałam zbyt wielu objawów i ominęły mnie mdłości. 

Dziewczyny miałyście już badania prenatalne? Trochę się boję, że coś wykryją, ja mam badanie za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

No wlasnie nie mialam badan prenatalnych i juz nie będe mieć . Źle zrozumialam lekarza myslalam ze jak pojde na kolejna wizyte to da mi skierowanie a on powiedzial ze jest juz pozno na prenatalne ze bede miala problem sie umowic a po zatym nie daje skierowania jesli widzi ze jest ok z ciążą i jeśli kobieta nie ukonczyla 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Witam. Termin na 6.11

Jestem już po prenatalnych, aktualnie 15 tc.

Do 12 tygodnia okropne mdłości i nie mogłam patrzeć na wędliny, mieso.

Do tego mam ogromną potrzebę spania od samego początku. Mało przybieram na wadze, bo nie mam apetytu i ogólnie boli mnie czasem brzuch z jakieś nieznanej mi wcześniej niestrawności aż takiej.

Ogólnie jestem inna, ale jakoś funkcjonuje. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×